fbpx

Rekomendacje

Rekomendacje 2018-01-26T12:06:32+00:00

Moje sesje w Core Energetics pomagają mi być bardziej obecnym w moim własnym ciele. Od lat prowadzę wiele szkoleń, ale dopiero teraz zaczynam odkrywać, jak to jest poczuć z mojej pracy prawdziwą satysfakcję.

Tomek M. coach

Szkolenie Core energetics to niezwykłe i głębokie spotkanie z samym sobą. Poznaję siebie, swoje maski, swoją strukturę charakteru, swoje zasoby. Wszystko odbywa się w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze grupy i Prowadzących. Szkolenie Core energetics otwiera nowe furtki w głowie i w życiu. Wiele się wydarzyło w ciągu pierwszego roku dla mnie. Na pewno jest to przełamywanie siebie, wychodzenie poza strefę komfortu do życia w pełni, do życia w kontakcie z innymi ludźmi i samym sobą i swoim ciałem.

ANNA T. psycholog

Uwielbiam lekkość i ekspansję mojego życia, których doświadczam odkąd rozpoczęłam moją pracę w Core Energetics. Moja praca z klientami również przybrała zupełnie inny wymiar, mam poczucie, że mamy prawdziwszy kontakt i głębsze zaufanie. Znowu lubię moją pracę.

EWA C. psychoterapeuta.

Praca w Core pomaga mi odkrywać, że moja siła tkwi w mojej autentyczności, coraz mocniej ufam moim doświadczeniom, przestałem się bać konfrontacji. Mam coraz więcej odwagi sięgać po to, czego chcę w życiu.

Cezary F.

Warsztaty dla par

Warsztaty dla par

Warsztaty Core Energetics dla Profesjonalistów

Warsztaty Core Energetics

Warsztaty Core Energetics