Please contact info@CoreEnergeticsPolska.com to obtain English  information about our Core Energetics workshops and presentations.
Most events are in the Polish language but we will note if workshops will be 
BILINGUAL (Polish/English translator)

Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

ZOBACZ OSOBISTE ZAPROSZENIE ALI I ELI 🙂

O WARSZTACIE
“PRZEBUDZONA” – warsztat Core Energetics o seksualności i duchowości dla kobiet

Dzisiejsze czasy są zarówno szczególnym wyzwaniem, jak i ogromną szansą dla współczesnej kobiety. Świat potrzebuje naszej łagodnej mocy, ognistej seksualności i potężnej duchowości.
ŚWIAT POTRZEBUJE ŚWIADOMEJ, PRZEBUDZONEJ KOBIETY!

Zapraszamy na warsztat, gdzie przez trzy dni będziemy miały okazję przyjrzeć się rolom, które przyjęłyśmy w życiu oraz naszym wewnętrznym przekonaniom i stereotypom na temat naszej kobiecości i seksualności.

W bezpiecznej atmosferze, przy pomocy skutecznych technik Core Energetics oraz wsparcia swoich sióstr z grupy, będziecie miały szansę pokonać swoje strachy i zahamowania i dotrzeć do swojej prawdziwej seksualności, zmysłowości i duchowości, przekonując się, że to wszystko jest jedną i tą samą Energią Życiową.

Odwaga uznania w sobie prawdziwej kobiecej siły i odpowiedzialności za to, jak wygląda wasze życie i NASZ świat jest podstawą do odnalezienia balansu i dokonania zasadniczych i trwałych zmian w relacjach, rodzinach, pracy i społeczności.

METODA CORE ENERGETICS
Core Energetics to metoda psychoterapii opracowana przez psychiatrę Johna Pierrakosa (1921-2001), która integruje psychoterapię zorientowaną na ciało z rozwojem aspektu duchowego. Metoda ta pokazuje jak blokujemy naszą energię i powielamy zachowania defensywne, które nabywamy w dzieciństwie, co sprawia, że prowadzimy ograniczone życie daleko odbiegające od naszych prawdziwych możliwości.

Oferowane przez Core Energetics techniki pracy z ciałem pozwalają wydobyć i wyrazić zablokowane/ukryte uczucia i dotrzeć do zablokowanych pokładów energii, która może być teraz wykorzystana w procesach życiowych. Jako efekt zaczynamy się głębiej angażować w życie, mamy potrzebę, aby żyć pełniej, odważniej, wyzwolona zostaje nasza kreatywność i seksualność, a związki stają się głębsze i bardziej satysfakcjonujące.

więcej na http://www.coreenergeticspolska.com/co-to-jest-core-energetics/
http://www.coreenergeticspolska.com/artykuly-2/artykuly/

PROWADZĄCE
* Ala Konopko-Ulanecki, M.A., C.C.E.P. – Dyrektor

Jestem pedagogiem i psychoterapeutą, Core Energetics zajmuje się od 20 lat. Prowadzę prywatną praktykę w Nowym Jorku, pracuję z osobami indywidualnymi i grupami.
Moja fascynacja ciałem i jego rolą w psychologii człowieka rozpoczęła się około 30 lat temu, kiedy będąc na studiach wzięłam udział w jednym z pierwszych warsztatów bioenergetycznych w Polsce. W 1993 roku rozpoczęłam trening w Instytucie Core Energetics w Nowym Jorku. W 1995 roku zostałam osobistą asystentką twórcy Core Energetics – Johna Pierrakosa i pracowałam z nim aż do jego śmierci w lutym 2001. Praca z doktorem Pierrakosem dała mi unikalną szansę doświadczenia Core Energetics w jej najbardziej oryginalnej formie. Po ukończeniu szkolenia rozpoczęłam pracę w Instytucie Core Energetics w Nowym Jorku, jako nauczyciel i instruktor terapii grupowej, gdzie pracuję do chwili obecnej.

Core Energetics drastycznie zmieniła moje życie i każdego dnia widzę jak w zasadniczy sposób zmienia życie moich klientów, stąd wypływa moje głębokie pragnienie podzielenia się moją wiedzą i doświadczeniem. Zaprezentowanie Core Energetics w Polsce jest dla mnie jednocześnie przywilejem i swoistym obowiązkiem – największym wyzwaniem, jakiego się dotąd podjęłam.
www.alakonopko.com

* Ela Szczygielska-Carl, LCSW – Dyrektor

Jestem pedagogiem i psychoterapeutą z prywatną praktyką w Nowym Jorku. Od 1988 roku pracuję z osobami indywidualnymi, małżeństwami i grupami. Jestem też nauczycielem i superwizorem w Instytucie Core Energetics w Nowym Jorku, oprócz tego wykładam gościnnie w Holandii, Meksyku i w Kanadzie. Razem z mężem prowadzimy terapię małżeńską i seminaria dla małżeństw w modelu „wyjątkowe małżeństwo”.

Jako psychoterapeuta i międzynarodowy trener Core Energetics miałam możliwość bycia wielokrotnym świadkiem głębokich przemian zachodzących w życiu osób, z którymi pracuję.

Polska – ojczyzna moich rodziców, oraz jej kultura, są bardzo bliskie mojemu sercu i mojej duszy. Przez długi czas miałam marzenie, żeby przenieść metodę Core Energetics na polski grunt. Teraz, kiedy rozpoczęliśmy w Polsce czteroletnie szkolenie w tej metodzie, jest dla mnie ogromnym przywilejem i przyjemnością szkolić przyszłych polskich terapeutów Core Energetics.
www.lizcarltherapy.com

CZAS
początek: piątek 8 czerwca 2017 o godz. 13:00
zakończenie: niedziela 10 czerwca 2017 o godz. 15.00
Warsztat obejmuje około 20 godzin sesji pracy w grupie.

MIEJSCE
Jagniątków koło Jeleniej Góry
Wspaniała lokalizacja na na wyłączność naszej grupy, która gwarantuje nam bliskość natury i wygodne noclegi w 2-3-4 osobowych pokojach.

FINANSE
Cena warsztatu oraz noclegów z wyżywieniem podana jest osobno.

// warsztat
– wczesne zapisy do 30 kwietnia 2018 – promocja 850 zł
– standard (od 1 maja 2018) – 1000 zł
*Studenci szkolenia Core Energetics mogą korzystać ze zniżki -10%. Dodatkowo każdy dzień warsztatu zalicza jedną godzinę z sesji psychoterapeutycznych wymaganych w procesie szkolenia.

// noclegi i wyżywienie
– wyżywienie od piątkowej kolacji do niedzielnego obiadu to 110 zł. Wyżywienie z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb (mailowo przy zapisach).
– noclegi w cenie 35zł za noc w 2-3-4 osobowych pokojach, czyli w sumie 70zł za dwie warsztatowe noce.

INFO & ZAPISY
Olga Lidia Kozłowska
drogaglosu@gmail.com
temat: „Przebudzona”

Organizatorem warsztatu jest Stowarzyszenie Core Energetics Polska.