Please contact info@CoreEnergeticsPolska.com to obtain English  information about our Core Energetics workshops and presentations.
Most events are in the Polish language but we will note if workshops will be 
BILINGUAL (Polish/English translator)

Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Co to jest ZDROWIE EMOCJONALNE? Dlaczego rozpoznawanie i świadome wyrażanie naszych emocji jest ważne?

JEŚLI NIE JESTEŚMY W STANIE WYRAZIĆ PEŁNEJ GAMY NASZYCH UCZUĆ, SZCZEGÓLNIE TYCH NIEWYGODNYCH I BOLESNYCH, JAK ZŁOŚĆ, STRACH CZY NIENAWIŚĆ, NIE JESTEŚMY W STANIE W PEŁNI DOŚWIADCZAĆ POZYTYWNYCH UCZUĆ, JAK MIŁOŚĆ, EMPATIA, CZY ALTRUIZM.
Ludzie nie są wstanie osiągnąć dojrzałości emocjonalnej bez faktycznego doświadczania WSZYSTKICH uczuć. Brak dojrzałości emocjonalnej sprawia, że żyjemy „letnie” życie. Wielu z nas zna to poczucie – Jest dobrze, ale wiem, że mogłoby być dużo lepiej.

Jeżeli miewasz problemy z:
• nawiązywaniem głębokich i satysfakcjonujących relacji,
• swobodnym wypowiadaniem swojego zdania,
• ufaniem ludziom i swoim własnym decyzjom,
• często idziesz na kompromis, żeby tylko być akceptowanym, itp.,
jest szansa, że twoja tolerancja na pełne odczuwanie emocji jest ograniczona.

Emocje są integralną częścią naszego doświadczenia i odczuwamy je w naszym ciele. Jedne z nich faworyzujemy i uważamy za pożądane inne są przez nas niechciane i wkładamy wiele wysiłku w ich kontrolowanie, co zwykle robimy automatycznie poprzez powstrzymanie oddechu i napięcie specyficznych mięśni naszego ciała.

Zapraszamy na warsztat, gdzie przy użyciu skutecznych technik Core Energetics będziesz miał/a możliwość popatrzenia na to, w jaki sposób, twoje zablokowane emocje stoją ci na drodze do głębszej radości i satysfakcji z życia.

KIEDY: sobota 7 kwietnia 2018, godziny 10 do 18 i niedziela 8 kwietnia w godzinach 9 – 15
GDZIE: Przedszkole Skrawek Nieba ul. Siostry Faustyny 14, Kowale.

ODPŁATNOŚĆ: 650 zł przy zapisie i wpłaceniu zadatku do 15.03.2018; po tym terminie: 750 zł. Liczba miejsc jest ograniczona – o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.
Przy zapisach wymagana jest wpłata zadatku w wysokości 300 zł na konto: Polskie Stowarzyszenie Core Energetics, Bank ING nr 43 1050 1461 1000 0090 3136 7676.

INFORMACJA I REJESTRACJA:
Beata tel. +48 601 84 11 12
email: events@coreenergeticspolska.com

CORE ENERGETICS jest metodą samorozwoju łączącą ciało, emocje, umysł i duchowość. Integruje ona specyficzne techniki pracy z ciałem, ćwiczenia oddechowe i ekspresje poprzez glos z aspektem duchowym. Jest to udowodniony i efektywny system, który uczy świadomego sposobu doświadczania samego siebie i innych, czego efektem jest spontaniczność, autentyczność i poczucie pewności siebie. www.CoreEnergeticsPolska.com

PROWADZĄCA: Ala Konopko-Ulanecki M.A., C.C.E.P. dyrektor Core Energetics Polska
Ala jest pedagogiem, psychoterapeutą i superwizorem. Core Energetics zajmuje się od 20 lat prowadząc prywatną praktykę w Nowym Jorku, pracując z osobami indywidualnymi i grupami. Przez wiele lat pracowała, jako asystent twórcy CE, Johna Pierrakosa a potem, jako instruktor i trener w Instytucie Core Energetics w Nowym Jorku.
www.alakonopko.com

CAŁY DOCHÓD Z WARSZTATU JEST PRZEZNACZONY NA DOFINANSOWANIE WYJAZDU STUDENTÓW CORE ENERGETICS NA MIĘDZYNARODOWĄ KONFERENCJĘ CE W HOLANDII W SIERPNIU 2018.
DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE!