Please contact info@CoreEnergeticsPolska.com to obtain English  information about our Core Energetics workshops and presentations.
Most events are in the Polish language but we will note if workshops will be 
BILINGUAL (Polish/English translator)

Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

NASZE DZIEDZICTWO – INSPIRACJA, CZY PRZESZKODA – warsztat Core Energetics dla PROFESJONALISTÓW 

Zapraszamy pedagogów, psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów, coachów, fizykoterapeutów, masażystów, itp. Słowem WSZYSTKICH, KTÓRZY PRAGNĄ ZAJŚĆ DALEJ W PRACY ZE SWOIMI KLIENTAMI I POSZUKUJĄ NOWEJ, SKUTECZNEJ METODY, KTÓRA POMOŻE IM GŁĘBIEJ POZNAĆ SAMYCH SIEBIE I PRZENIEŚĆ,RELACJĘ Z KLIENTEM NA NOWY POZIOM.

Dziedzictwo narodowe, kulturowe czy rodzinne to unikatowa wiedza, wartości i tradycji stworzonych w czasie, przez kombinację genów i środowiska. Nasze dziedzictwo jest odpowiedzialne za to, jak się kształtowaliśmy, jest ogromną częścią tego, kim dzisiaj jesteśmy i w dużym stopniu determinuje, kim będziemy jutro. Możemy się łudzić, że przeszłość nie ma na nas wpływu, jednak wszystkie nasze wybory i decyzje dzisiaj, są podejmowane w jej kontekście.

Jakkolwiek prawdą jest, że dziedzictwo nie determinuje w pełni, KIM jesteśmy, to jest ono w stanie zasadniczo pomóc w zdefiniowaniu „punktu wyjściowego”, z którego startujemy w życiu. Może pomóc w uświadomieniu swojego potencjału i tym samym pomóc w zdefiniowaniu celu, do, którego dążymy. Innymi słowy, może pomóc zadecydować, co tak naprawdę, chcemy robić z naszym życiem

Poczucie tożsamości płynące ze zgłębiania swojego dziedzictwa jest pomocne nie tylko w rozpoznaniu tego, kim naprawdę jesteś, ale też w waszej pracy z klientami i pomaganiu im w dookreślaniu ich potrzeb i unikatowej drogi każdego z nich. 

ZAPRASZAMY NA WARSZTAT WPROWADZAJĄCY DO METODY CORE ENERGETICS, NA KTÓRYM BĘDZIECIE MIELI MOŻLIWOŚĆ ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ METODĄ I JEJ PODSTAWAMY FILOZOFICZNYMI W KONTEKŚCIE PRACY Z NASZYM DZIEDZICTWEM.

Będziemy wspólnie eksplorować, jak nasza historia, spuścizna kulturowa i doświadczenia naszych przodków żyją w nas i naszych klientach. W jaki sposób, możemy wykorzystać tę wiedzę i energię do poszerzania naszej świadomości, przełamywania starych schematów i budowania wizji nowej przyszłości. 

W przyjemnym i bezpiecznym otoczeniu będziecie w stanie obudzić waszą wewnętrzną siłę życiową i podążając za nią odnaleźć nowy poziom samoświadomości i nową perspektywę pomagania innym. POKAŻEMY WAM PODSTAWOWE TECHNIKI PRACY Z CIAŁEM, KTÓRYCH BĘDZIECIE MOGLI DOŚWIADCZYĆ NA SOBIE SAMYCH I NAUCZYĆ SIĘ JAK ZASTOSOWAĆ JE W PRACY Z KLIENTEM.