Please contact info@CoreEnergeticsPolska.com to obtain English  information about our Core Energetics workshops and presentations.
Most events are in the Polish language but we will note if workshops will be 
BILINGUAL (Polish/English translator)

Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Równowaga w życiu nie jest możliwa bez równowagi w nas samych. Największym wrogiem jest tutaj nasza potrzeba kontroli. Przywiązanie do tego, jak POWINNO wyglądać nasze życie i w jaki sposób mamy tam dojść.

Równowaga jest częstokroć widziana, jako równoznacznik spokoju, magiczne miejsce, gdzie „nic mnie nie rusza”, gdzie w życiu panuje ład i przewidywalność, nasze doświadczenia są super zbalansowane a emocje pod całkowitą kontrolą.

Core Energetics oferuje inną wersję równowagi. Równowagi, która nie zawsze jest odczuwana, jako spokój, ale zawsze zakotwiczona w naszej energii życiowej a przez to autentyczna. Równowagi, która pozwala na głębokie doświadczanie i wyrażanie naszego TAK i NIE, która wzywa nas do podjęcia ryzyka, żeby odkryć, jaka jest MOJA prawda.

To nie umiejętność kontrolowania okoliczności naszego życia tworzy równowagę, ale odwaga doświadczania pełni życia i umiejętność odnajdywania prawdy w jego chaosie.

Zapraszam Was na warsztat, gdzie w bezpiecznej atmosferze i przy wykorzystaniu efektywnych, dynamicznych technik Core Energetics będziecie mieli okazję doświadczyć swojej energii życiowej w ciele, przyjrzeć się stojącym na Waszej drodze do równowagi przekonaniom na temat życia i siebie samych, oraz uczyć się, w jaki sposób balansować to wszystko, żeby uzyskać swój własny „złoty środek” na to, czego Ci w życiu potrzeba.

KIEDY: 8 WRZESNIEŃ, 2018
10 do 18 (z przewą na obiad)
GDZIE: ul. Podcienie 13, Bielsko Biała
INWESTYCJA: 200 PLN

REJESTRACJA:
Agnieszka Pastuszek, tel +48 534 777 101
email: agapastuszek@gmail.com

CORE ENERGETICS – metoda samopoznania, podchodząca do człowieka holistycznie, integrując ciało, intelekt, emocje, wolę i duchowość. Oferuje techniki, które są pomocne w odkrywaniu i wyrażaniu gromadzonych przez lata i skrzętnie ukrytych uczuć, pozwalając na głęboką spontaniczność i autentyczność w doświadczaniu samych siebie i otaczającego nas świata, co prowadzi do zmiany starego systemu przekonań.
www.CoreEnergeticsPolska.com

PROWADZĄCA:
Ala Konopko-Ulanecki M.A., C.C.E.P. Dyrektor Core Energetics Polska, członek Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Zorientowanej na Ciało.
Ala jest pedagogiem, psychoterapeutą i superwizorem. Core Energetics zajmuje się od ponad 20 lat, prowadząc prywatną praktykę w Nowym Jorku, pracując z osobami indywidualnymi i grupami. Przez wiele lat pracowała, jako asystent twórcy CE, Johna Pierrakosa oraz jako instruktor i trener w Instytucie Core Energetics w Nowym Jorku.
http://coreenergeticspolska.com/dyrektorzy-i-trenerzy/
www.alakonopko.com