Please contact info@CoreEnergeticsPolska.com to obtain English  information about our Core Energetics workshops and presentations.
Most events are in the Polish language but we will note if workshops will be 
BILINGUAL (Polish/English translator)

Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

OSIĄGNIJ EMOCJONALNĄ, FIZYCZNĄ I MENTALNĄ I DUCHOWĄ RÓWNOWAGĘ !

Jeżeli:
* Stale doświadczasz trudnych sytuacji
* Nie wiesz jak pracować z negatywnymi myślami i emocjami
* Żyjesz w ciągłym napięciu
* Czujesz przytłoczenie i potrzebujesz wziąć życie we własne ręce
* Chcesz gruntownej zmiany…
… ten warsztat jest dla Ciebie!

Wszyscy pragniemy żyć pełnią życia, wszyscy szukamy przyjemności, a jednak często wstrzymujemy nasz naturalny potencjał do jej odczuwania.

Każdy z nas ma wszystko, czego potrzebuje, żeby być szczęśliwym, zdrowym, bogatym, wykonywać satysfakcjonującą pracę, żyć w relacji opartej na miłości i szacunku. Jedyną przeszkodą, jaka stoi pomiędzy tym, co mamy i realizacją drzemiącej w nas obietnicy tego, co możliwe jesteśmy my sami. Nasze przekonania, obawy, lęki, wątpliwości — brak wiary w siebie.

Niezależnie od tego, na jakim etapie życia się znajdujesz – nie jest za późno, żeby zmienić, to, co chcesz zmienić i dojść tam, gdzie zawsze chciałeś dojść. Możesz zacząć w każdym momencie, nawet, jeśli nie jesteś pewny jak ma wyglądać końcowy efekt. Wszystko, co jest potrzebne to PRAGNIENIE ZMIANY!

GDZIE: Centrum Mindfulness ul Dowborczyków 17, Łódź
KIEDY: sobota 10 luty, 2018, w godzinach 10 do 17, krótka przerwa na obiad
INWESTYCJA: 250 zł
KONTAKT: Ala Konopko-Ulanecki,
email: events@coreenergteicspolska.com
tel. 514 390 710 (aktywny od 16go stycznia)

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

PROSZĘ O PRZYNIESIENIE WYGODNEGO UBRANIA, ODPOWIEDNIEGO DO PRACY Z CIAŁEM.

CORE ENERGETICS – metoda samopoznania, podchodząca do człowieka holistycznie, integrując ciało, intelekt, emocje, wolę i duchowość. Oferuje techniki, które są pomocne w odkrywaniu i wyrażaniu gromadzonych przez lata i skrzętnie ukrytych uczuć, pozwalając na głęboką spontaniczność i autentyczność w doświadczaniu samych siebie i otaczającego nas świata, co prowadzi do zmiany starego systemu przekonań.
www.CoreEnergeticsPolska.com

PROWADZĄCA:
Ala Konopko-Ulanecki M.A., C.C.E.P. Dyrektor Core Energetics Polska, członek Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Zorientowanej na Ciało.
Ala jest pedagogiem, psychoterapeutą i superwizorem. Core Energetics zajmuje się od ponad 20 lat, prowadząc prywatną praktykę w Nowym Jorku, pracując z osobami indywidualnymi i grupami. Przez wiele lat pracowała, jako asystent twórcy CE, Johna Pierrakosa oraz jako instruktor i trener w Instytucie Core Energetics w Nowym Jorku.
http://coreenergeticspolska.com/dyrektorzy-i-trenerzy/
www.alakonopko.com