fbpx

Wyjątkowy prezent – Warsztat dla Par „Głęboka więź”

„GŁĘBOKA WIĘŹ w związku i z samym sobą”- WIOSENNY WARSZTAT DLA PAR w romantycznym Sopocie w specjalnej ofercie przy zapisie do 14 lutego!

Czego tak naprawdę pragniemy w naszych związkach najbardziej?
Zrozumienia, uwagi, prawdziwego kontaktu, czyli GŁĘBOKIEJ WIĘZI.

Czyż nie żyje się nam lepiej, kiedy nie powtarzamy absurdalnych kłótni? Kiedy nie musimy czuć się samotni, kiedy nie unikamy się nawzajem z naszą ukochaną osobą, bo jesteśmy na siebie źli, albo urażeni i nie wiemy, co z tym zrobić? Czy czasem może przychodzi Wam do głowy, że to zupełnie tak jak było w domu, kiedy to wasi rodzice czuli się nieszczęśliwi? Nie musi tak być!

Zapraszamy na ten otwierający nowe perspektywy i oferujący nowe rozwiązania warsztat prowadzony przez parę doświadczonych terapeutów z Holandii, którzy mają ogromne doświadczenie w pracy z parami.

Podczas naszego warsztatu – GŁĘBOKA WIĘŹ będziecie mieli okazję bliżej poznać swojego partnera i zrozumieć wreszcie DLACZEGO wplątujecie się wciąż w te same sytuacje, które sprawiają, że czujecie się nieusatysfakcjonowani lub wręcz nieszczęśliwi. Zakochacie się w swoich partnerach na nowo. Oboje z partnerem dostaniecie narzędzia, które będą Wam pomagać wnosić do Waszej relacji więcej pasji, radości, zabawy i miłości.

Wszyscy rozpoczynamy swoje związki z nadzieją na głęboki kontakt z naszym partnerem. Pragniemy być widziani, kochani i doceniani przez naszych partnerów.
Jednak prawdziwa potrzeba głębokiej więzi z partnerem jest z czasem przysłaniana przez inne, mniej sprecyzowane potrzeby, które przekształcają się wreszcie we wzajemne żądania. Te mniej świadome potrzeby wywodzą się z naszego dzieciństwa i najczęściej są nieświadome.
Kiedy wreszcie decydujemy się zaryzykować i otworzyć się na naszego partnera, często podświadomie oczekujemy wtedy, że partner, jeżeli faktycznie jemu/jej na nas zależy to zrobi dokładnie to samo. Ale partner często nie jest w stanie sprostać temu oczekiwaniu, co powoduje naszą frustrację i często reagujemy z agresją, krytyką, obwinianiem, krzykiem, obrażeniem się i odsunięciem.

Jest bardzo istotne, żeby zrozumieć różnicę pomiędzy naszymi dojrzałymi i niedojrzałymi potrzebami. Niedojrzałe potrzeby to potrzeby, które nie zostały zaspokojone w dzieciństwie i do których spełnienia nieświadomie oczekujemy i domagamy się od naszych partnerów.
Żeby nasze relacje powróciły do stanu empatii, miłości i pasji, potrzebujemy odkryć, co kieruje naszymi reakcjami i nauczyć się współczucia i empatii dla siebie samych. Tylko wtedy będziemy zdolni do empatii dla naszych bliskich.
Podstawą dobrej relacji jest właściwy kontakt ze sobą samym – GŁĘBOKA WIĘŹ W ZWIĄZKU I SAMYM SOBĄ.

• Podczas tego warsztatu poznacie różne ćwiczenia fizyczne i energetyczne z tego obszaru;

• Będzie okazja nauczyć się jak rozróżniać prawdziwe, dojrzałe potrzeby od potrzeb dziecięcych i kreować nowe możliwości;

• Pomożemy Wam poczuć i ustalić Wasze osobiste granice w Waszej relacji i nauczyć się jak brać odpowiedzialność za swoje własne spełnienie, jednocześnie pomagając partnerowi/partnerce odnaleźć ich własne spełnienie.

PROWADZĄCY:

Wyjątkowi Goście – Anna Timmermans and Cees Van Loon są w długoletnim związku małżeńskim i pracują, jako para prowadząc warsztaty w Holandii i innych krajach na różnych kontynentach.
Anna jest założycielką i dyrektorką Holenderskiego Instytutu Core Energetics. Doświadczona trenerka, superwizorka Core Energetics, również trenerka w Metodzie Lowena N.I.B.A. Pracuje z klientami indywidualnymi, parami i grupami od ponad 30 lat. Anna jest też autorką książki „Beyond Defense – core energetics techniques”.
Cees spędził dużą część swojego życia w świecie sportu i biznesu, jako menadżer i konsultant. Skończył szkolenie Core Energetics w Nowym Jorku i od lat pracuje z indywidualnymi klientami, uczy i prowadzi warsztaty, również ze swoją żoną.

📌 HARMONOGRAM
10-12/05/2019
piątek: 19-21:30
sobota : 10:00-13:00/15:00-18:00
niedziela: 10:00-13:00/14:30-17:30

📌 MIEJSCE
SOPOT, https://www.rewita.pl/sopot/

📌 KOSZT:
950 zł / osoba 1900 zł/para
cena promocyjna : 800 zł /osoba 1600/ para
cena promocyjna dotyczy studentów Core Energetics oraz osób zgłaszających swój udział do Dnia Zakochanych 14.02.2019 r.
Cena obejmuje warsztat wraz z przerwami kawowymi.

📌 INFO & ZAPISY:
Magdalena Kwaśniewska-Tafel
rejestracja@remedium-cr.pl
kontakt telefoniczny: 601175555

2019-02-05T20:35:17+00:00