Please contact info@CoreEnergeticsPolska.com to obtain English  information about our Core Energetics workshops and presentations.
Most events are in the Polish language but we will note if workshops will be 
BILINGUAL (Polish/English translator)

Loading Events
  • This event has passed.

Wszystkich poszukujących metody rozwoju osobistego dla siebie, zainteresowanych terapią pracy z ciałem oraz po prostu otwartych na nowe doświadczenia, serdecznie zapraszamy na warsztat INTRO.
A także – jeśli zastanawiasz się czy droga terapeuty CE jest dla Ciebie, to spotkanie pomoże Ci podjąć właściwą decyzję!

Zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie, które będzie miało miejsce podczas ostatniego zjazdu czwartego roku istnienia Profesjonalnego Szkolenia Core Energetics w Polsce.

▶️Podczas tego spotkania będziesz miał/miała okazję poznać naszych studentów, nauczycieli, uczestniczyć w graduacji naszej pionierskiej grupy i innych zajęciach dla całej społeczności. Innymi słowy, to unikatowa okazja doświadczenia atmosfery naszego szkolenia i społeczności Core.

▶️Zajęcia warsztatowe prowadzone przez międzynarodową kadrę, naszych nauczycieli – gości z Niemiec, Holandii i Stanów Zjednoczonych, będą kombinacją zajęć teoretycznych i procesu terapeutycznego. Dadzą możliwość zapoznania się z podstawami metody, pokażą czego należy spodziewać się od szkolenia oraz będą szansą pracy z osobistymi dylematami życia. Wszystko to pomoże Wam zrozumieć jak zablokowana energia wpływa na naszą emocjonalność, psychikę, fizyczność i duchowość.

▶️Poznacie skuteczne techniki otwierające przepływ energii życiowej, których stosowanie prowadzi docelowo do zmiany starych, skostniałych przekonań, co z kolei jest podstawą do głębokich zmian w życiu

❗INFORMACJE:

Warsztat odbędzie się 9-11 października 2020 w Ośrodku Inwest w Smardzewicach, k. Tomaszowa Mazowieckiego.

PROWADZĄCY:
Ina Colletti – pracuje jako terapeuta od ponad 30 lat. Ina jest trenerem i superwizorem w metodzie Core Energetics. Od lat jest trenerem w kadrze Instytutu Core Energetics w Holandii.

Jiri Král – ukończył szkolenie w holenderskim Instytucie Core Energetics, potem szkolenie nauczycielskie w Instytucie w Grecji. Studia podyplomowe ukończył w Londynie w dziedzinie rozwoju świadomości, duchowości i psychologii transpersonalnej. Jiri asystował i uczył w Greckim Instytucie Core Energetics i od 2 lat jest w kadrze Instytutu Core Energetics Polska.

Zaproszeni Goście mogą ulec zmianie.

Warsztat będzie tłumaczony na język polski.

 

INWESTYCJA: 500 zł
W przypadku udziału w Profesjonalnym Szkoleniu CE, opłata roczna zostanie pomniejszona o ten koszt.

Dodatkowo uczestnik pokrywa koszt pobytu w Ośrodku: ok. 350 zł (cena obejmuje 2 noclegi ze śniadaniem w pokoju 2-osobowym, 2 kolacje, 2 obiady, przerwy kawowe)

 

RAMOWY PROGRAM:

 

PIĄTEK: 

14:00 Przywitanie  (możliwosć przyjazdu na obiad o godz. 13:00)

15:00-18:00 Zajęcia warsztatowe Iną Coletti (wstęp do teorii Core Energetics, czytanie ciała, procesy itp.)

18:00 Kolacja

19:00-21:00 C.d. zajęć

 

SOBOTA:

8:00 Udział w rozgrzewce (wspólnie z studentami)

8:30 Śniadanie

9:30-13:00 Zajęcia warsztatowe

13:00 Obiad

15:00-18:00 Zajęcia warsztatowe

19:00 Spotkanie z Dyrektorkami Szkoły

20:00 Uczestnictwo w “Graduation Party”

 

NIEDZIELA:

8:00 Udział w rozgrzewce (wspólnie z studentami)

8:30 Śniadanie

9:30-12:00 Zajęcia warsztatowe z Jiri Král 

12:00 – 13:30 Obiad

13:30 – 15:00 Uczestnictwo w uroczystym rozdaniu dyplomów dla Absolwentów 

 

Kontakt i zapisy: Ala Konopko info@coreenergeticspolska.com

Workshop will be translated – we invite also english speaking! 

Więcej o Szkoleniu: https://coreenergeticspolska.com/szkolenie-edycja-2020/