Please contact info@CoreEnergeticsPolska.com to obtain English  information about our Core Energetics workshops and presentations.
Most events are in the Polish language but we will note if workshops will be 
BILINGUAL (Polish/English translator)

Loading Events

Jeśli zastanawiasz się czy droga terapeuty CE jest dla Ciebie,  to spotkanie pomoże Ci podjąć właściwą decyzję! Warsztat dla zainteresowanych 4-letnim Profesjonalnym Szkoleniem w metodzie Core Energetics.

Zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie, które będzie miało miejsce podczas ostatniego zjazdu czwartego roku istnienia Profesjonalnego Szkolenia Core Energetics w Polsce.

▶️Podczas tego spotkania będziesz miał/miała okazję poznać naszych studentów, nauczycieli, uczestniczyć w graduacji naszej pionierskiej grupy i innych zajęciach dla całej społeczności. Innymi słowy, to unikatowa okazja doświadczenia atmosfery naszego szkolenia i społeczności Core.

▶️Zajęcia warsztatowe prowadzone przez międzynarodową kadrę, naszych nauczycieli – gości z Niemiec, Holandii i Stanów Zjednoczonych, będą kombinacją zajęć teoretycznych i procesu terapeutycznego. Dadzą możliwość zapoznania się z podstawami metody, pokażą czego należy spodziewać się od szkolenia oraz będą szansą pracy z osobistymi dylematami życia. Wszystko to pomoże Wam zrozumieć jak zablokowana energia wpływa na naszą emocjonalność, psychikę, fizyczność i duchowość.

▶️Poznacie skuteczne techniki otwierające przepływ energii życiowej, których stosowanie prowadzi docelowo do zmiany starych, skostniałych przekonań, co z kolei jest podstawą do głębokich zmian w życiu

❗INFORMACJE:

Warsztat odbędzie się 21-23 maja 2020. w Ośrodku Inwest w Smardzewicach, k. Tomaszowa Mazowieckiego.

PROWADZĄCY:
Ina Coletti – pracuje jako terapeuta od ponad 30 lat. Ina jest trenerem i superwizorem w metodzie Core Energetics. Od lat jest trenerem w kadrze Instytutu Core Energetics w Holandii.

Achiel van Tienen – pracuje jako terapeuta Core Energetics od 2001 roku. Należy do najbardziej doświadczonych nauczycieli Holenderskiego Instytutu Core Energetics, gdzie pracuje jako trener i superwizor przez ostatnich 9 lat. Jest nauczycielem międzynarodowym, uczy m.in. w Los Angeles i w Londynie. Swoje podstawowe szkolenie ukończył w Berlinie a szkolenie nauczycielskie w Nowym Jorku.

Warsztat będzie tłumaczony na język polski.

INWESTYCJA: 500 zł
W przypadku udziału w Profesjonalnym Szkoleniu CE, opłata roczna zostanie pomniejszona o ten koszt.

Dodatkowo uczestnik pokrywa koszt pobytu w Ośrodku: ok. 350 zł (cena obejmuje 2 noclegi ze śniadaniem w pokoju 2-osobowym, 2 kolacje, 2 obiady, przerwy kawowe)

RAMOWY PROGRAM:

CZWARTEK: 

14:00 Przywitanie  (możliwosć przyjazdu na obiad o godz. 13:00)

15:00-18:00 Zajęcia warsztatowe Iną Coletti (wstęp do teorii Core Energetics, czytanie ciała, procesy itp.)

18:00 Kolacja

19:00-21:00 C.d. zajęć

 

PIĄTEK:

8:00 Udział w rozgrzewce (wspólnie z studentami)

8:30 Śniadanie

9:30-13:00 Zajęcia warsztatowe

13:00 Obiad

15:00-18:00 Zajęcia warsztatowe

19:00 Spotkanie z Dyrektorkami Szkoły

20:00 Uczestnictwo w “Graduation Party”

 

SOBOTA:

8:00 Udział w rozgrzewce (wspólnie z studentami)

8:30 Śniadanie

9:30-12:00 Zajęcia warsztatowe z Achiel van Tienen

12:00 – 13:30 Obiad

13:30 – 15:00 Uczestnictwo w uroczystym rozdaniu dyplomów dla Absolwentów 

 

 

Kontakt i zapisy: Ala Konopko info@coreenergeticspolska.com

Workshop will be translated – we invite also english speaking! 

Więcej o Szkoleniu: https://coreenergeticspolska.com/szkolenie-edycja-2020/