Loading Events
  • This event has passed.

Już dziś zapraszamy sympatyków Core Energetics na Międzynarodową Konwencję organizowaną przez Instytut Core Energetics w Meksyku. Z uwagi na światową pandemię koronawirusa spotykamy się w Cancun w dn. 17 – 21 sierpnia 2022 r!

Poniżej komentarz od organizatorów nadchodzącej edycji w sprawie zmiany terminu Międzynarodowej Konwencji:

“Jak wiecie, przesunęliśmy pierwotną datę naszej Międzynarodowej Konwencji Core Energetics na 18-22 sierpnia 2021 r., aby sprawy związane z pandemią się uspokoiły. Jednak obserwując rozwój pandemii w ciągu ostatnich miesięcy doszliśmy do wniosku, że w sugerowanych terminach (sierpień 2021 r.) bardzo prawdopodobne jest to, że nie będzie jeszcze wystarczająco bezpiecznie, aby przeprowadzić wydarzenie przy tak dużej liczbie osób spotykających się osobiście. Uważamy, że wszyscy zasługujemy na przeżycie tej tak wyczekiwanej konwencji na żywo, z bogactwem, jakie do tej pory oferowało nam osobiste spotkanie. W związku z powyższym pragniemy poinformować, że Rada Dyrektorów International Core Energetics Convention podjęła decyzję o przełożeniu zjazdu na 17-21 sierpnia 2022 roku.”


Najnowsze informacje na temat Konwencji będą pojawiać się na fanpage’u wydarzenia 2022 Core Convention oraz stronie internetowej https://2021coreconvention.com/ 

Na stronie internetowej można rejestrować się na wydarzenie, do czego serdecznie zachęcamy!