Please contact info@CoreEnergeticsPolska.com to obtain English  information about our Core Energetics workshops and presentations.
Most events are in the Polish language but we will note if workshops will be 
BILINGUAL (Polish/English translator)

Loading Events
  • This event has passed.

Dzisiejsze czasy są zarówno szczególnym wyzwaniem, jak i ogromną szansą dla współczesnej kobiety. Świat potrzebuje naszej łagodnej mocy, ognistej seksualności i potężnej duchowości.
ŚWIAT POTRZEBUJE ŚWIADOMEJ, PRZEBUDZONEJ KOBIETY!

Zapraszamy na warsztat, gdzie przez trzy dni będziemy miały okazję przyjrzeć się rolom, które przyjęłyśmy w życiu oraz naszym wewnętrznym przekonaniom i stereotypom na temat naszej kobiecości i seksualności.

W bezpiecznej atmosferze, przy pomocy skutecznych technik Core Energetics oraz wsparcia swoich sióstr z grupy, będziecie miały szansę pokonać swoje strachy i zahamowania i dotrzeć do swojej prawdziwej seksualności, zmysłowości i duchowości, przekonując się, że to wszystko jest jedną i tą samą Energią Życiową.

Odwaga uznania w sobie prawdziwej kobiecej siły i odpowiedzialności za to, jak wygląda wasze życie i NASZ świat jest podstawą do odnalezienia balansu i dokonania zasadniczych i trwałych zmian w relacjach, rodzinach, pracy i społeczności.

Już po raz trzeci, spotykamy się w Jagniątkowie (okolice Jeleniej Góry) aby wspólnie doświadczyć siły kobiecości. Wspaniała lokalizacja na na wyłączność naszej grupy, która gwarantuje nam bliskość natury i wygodne noclegi w 2-3-4 osobowych pokojach.

Termin:

początek: piątek 24 maja 2019 o godz. 13:00
zakończenie: niedziela 26 maja 2019 o godz. 15.00
Warsztat obejmuje około 20 godzin sesji pracy w grupie.

Prowadzące: Ala Konopko i Elizabeth Carl (zobacz zaproszenie)

Inwestycja: 

Cena warsztatu oraz noclegów z wyżywieniem podana jest osobno.

// warsztat
– standard (od 9 marca 2019) – 1000 zł
*Studenci szkolenia Core Energetics mogą korzystać ze zniżki -10%. Dodatkowo każdy dzień warsztatu zalicza jedną godzinę z sesji psychoterapeutycznych wymaganych w procesie szkolenia.

// noclegi i wyżywienie
– wyżywienie od piątkowej kolacji do niedzielnego obiadu to około 110 zł. Wyżywienie z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb (mailowo przy zapisach).
– noclegi w cenie 35zł za noc w 2-3-4 osobowych pokojach, czyli w sumie 70zł za dwie warsztatowe noce.

INFO & ZAPISY
Olga Lidia Kozłowska
drogaglosu@gmail.com
temat: “Przebudzona