Loading Events
  • This event has passed.
Dzisiejsze czasy są zarówno szczególnym wyzwaniem, jak i ogromną szansą dla współczesnej kobiety.
Świat potrzebuje naszej łagodnej mocy, ognistej seksualności i potężnej duchowości.
ŚWIAT POTRZEBUJE ŚWIADOMEJ, PRZEBUDZONEJ KOBIETY!

PRZEBUDZONA
– kultowy warsztat Core Energetics o seksualności i duchowości dla kobiet już po raz 4!

Tym razem w unikatowym połączeniu psychoterapeutycznej pracy z ciałem w metodzie Core Energetics z pracą bazującą na kobiecych kręgach; duchowością kobiecą, intuicją i śnieniem.

Zapraszamy na warsztat, gdzie przez trzy dni będziemy miały okazję przyjrzeć się rolom, które przyjęłyśmy w życiu oraz naszym wewnętrznym przekonaniom i stereotypom na temat naszej kobiecości i seksualności.

Korzystając ze wsparcia swoich sióstr z grupy, procesu psychoterapeutycznego, rytuału i swojej własnej mądrości, będziecie miały szansę pokonać strachy i zahamowania i dotrzeć do swojej prawdziwej seksualności, zmysłowości i duchowości, przekonując się, że to wszystko jest jedną i tą samą Energią Życiową.

METODA CORE ENERGETICS
Core Energetics to metoda psychoterapii opracowana przez psychiatrę Johna Pierrakosa (1921-2001), która integruje psychoterapię zorientowaną na ciało z rozwojem aspektu duchowego. Metoda ta pokazuje, jak blokujemy naszą energię i powielamy zachowania defensywne, które nabywamy w dzieciństwie, co sprawia, że prowadzimy ograniczone życie daleko odbiegające od naszych prawdziwych możliwości.

Oferowane przez Core Energetics techniki pracy z ciałem pozwalają wydobyć i wyrazić zablokowane/ukryte uczucia i dotrzeć do zablokowanych pokładów energii, która może być teraz wykorzystana w procesach życiowych. Jako efekt zaczynamy się głębiej angażować w życie, mamy potrzebę, aby żyć pełniej, odważniej, wyzwolona zostaje nasza kreatywność i seksualność, a związki stają się głębsze i bardziej satysfakcjonujące.

PROWADZĄCE:

Ala Konopko-Ulanecki
Ala jest psychoterapeutką, międzynarodową trenerką i superwizorką Core Energetics pracując w tej metodzie od 25 lat. Przez wiele lat Ala pracowała jako instruktorka i trenerka w Instytucie Core Energetics w Nowym Jorku oraz jako asystentka twórcy CE, Johna Pierrakosa.
Obecnie dyrektorka Instytutu Core Energetics Polska, członek USABP (Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Zorientowanej na Ciało) i Polskiej Federacji Psychoterapii.
Praca z kobietami jest moją pasją od wielu lat. Mam głębokie przekonanie, że jednoczące, wspierające się wzajemnie i stające w swojej mocy kobiety są odpowiedzią na wołanie o lepszą przyszłość Ziemi i naszego świata.
Agnieszka Pastuszek
Matka, córka ,siostra, kochanka ,liderka, śniąca ,trzymająca kobiece kręgi a nade wszystko kobieta podążająca swoją duchową ścieżką na której czuje się prowadzona i wspierana aby dzielić się swoim osobistym doświadczeniem i pasją prowadzenia kręgów oraz pracy z kobietami.

W swojej pracy tworzę bezpieczną przestrzeń opartą na strukturze kręgu do której zapraszam kobiety do doświadczania i umacniania siebie w połączeniu z prawdą i zaufaniem do tego co w nas kobietach jest siła i wewnętrznym pięknem.

KIEDY
początek: piątek 15 lipca 2022 o godz. 14:30
zakończenie: niedziela 17 lipca 2022o godz. 15.00
Warsztat obejmuje około 20 godzin sesji pracy w grupie.

GDZIE
Pensjonat Nieprześnia 1, miejsce z duszą, z ogromnym ogrodem i wodą.
40 km od Krakowa na wschód, 10 km na południe od trasy A4.
Nieprześnia k. Bochni (woj. małopolskie)
Wspaniała lokalizacja, która gwarantuje nam bliskość natury, komfortowe warunki i świetne wyżywienie.
Wyżywienie wegetariańskie dla wszystkich w ramach bufetu. Napoje dostępne cały czas.
Zakwaterowanie w 2-osobowych lub 3-osobowych pokojach w kolejności rezerwacji miejsc.
https://www.nieprzesnia1.com

INWESTYCJA
warsztat 1200 zł plus noclegi i wyżywienie. Przy wczesnej rejestracji do 30.04.2022 cena 1000 zł.
Rezerwację miejsca gwarantuje zaliczka w wysokości 400 zł. Zwrot zaliczki możliwy do 15 czerwca.

-> noclegi i wyżywienie
Zakwaterowanie w 2-osobowych lub 3-osobowych pokojach w kolejności rezerwacji miejsc.
270 zł/os/dobę – cena za osobę w pokoju dwu lub trzyosobowym, oczywiście z pełnym wyżywieniem
Czyli 2 doby , weekend : 540 zł/os.
REJESTRACJA:
Agnieszka Pastuszek: watahakobiet@gmail.com