Loading Events
  • This event has passed.
„Zadaniem dzisiejszej bohaterki jest wydobycie srebra i złota z własnego wnętrza.
Szanując zarówno swoje ciało i duszę, jak i umysł, uzdrawia rozłam wewnątrz samej siebie oraz w kulturze.
Kobiety naszych czasów zdobywają odwagę, by wyrażać swoją wizję; siłę, by wyznaczać granice; gotowość, by wziąć odpowiedzialność za siebie oraz innych w nowej formie. Przypominają ludziom o ich pochodzeniu, konieczności uważnego życia oraz o obowiązku podtrzymywania życia na Ziemi.”
Cytat z książki Maureen Murdock „Osobisty podręcznik do Podróży Bohaterki „

Zapraszamy Was do unikatowego doświadczenia na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym – eksplorowania Waszej osobistej kobiecej ścieżki.

Warsztat połączy naszą pasje pracy z Kobietami. Będzie to połączenie kobiecego kręgu z elementami głębokiej, zorientowanej na ciało pracy terapeutycznej w metodzie Core Energetics. Zachowując podstawowe ramy i rytuały kręgu, chcemy stworzyć bezpieczną, siostrzaną atmosferę, w której będziesz miała możliwość przyjrzenia się stereotypom, przekonaniom i lękom stojącym Ci na drodze do uznania swojej kobiecej mądrości i korzystania z niej w służbie sobie i światu.
PROWADZĄCE:
Ala Konopko-Ulanecki
Ala jest psychoterapeutką, międzynarodową trenerką i superwizorką Core Energetics pracując w tej metodzie od 25 lat. Przez wiele lat Ala pracowała jako instruktorka i trenerka w Instytucie Core Energetics w Nowym Jorku oraz jako asystentka twórcy CE, Johna Pierrakosa.
Obecnie dyrektorka Instytutu Core Energetics Polska, członek USABP (Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Zorientowanej na Ciało) i Polskiej Federacji Psychoterapii.
Praca z kobietami jest moją pasją od wielu lat. Mam głębokie przekonanie, że jednoczące, wspierające się wzajemnie i stające w swojej mocy kobiety są odpowiedzią na wołanie o lepszą przyszłość Ziemi i naszego świata.
Agnieszka Pastuszek
Matka, córka ,siostra, kochanka ,liderka, śniąca ,trzymająca kobiece kręgi a nade wszystko kobieta podążająca swoją duchową ścieżką na której czuje się prowadzona i wspierana aby dzielić się swoim osobistym doświadczeniem i pasją prowadzenia kręgów oraz pracy z kobietami.
W swojej pracy tworzę bezpieczną przestrzeń opartą na strukturze kręgu do której zapraszam kobiety do doświadczania i umacniania siebie w połączeniu z prawdą i zaufaniem do tego co w nas kobietach jest siła i wewnętrznym pięknem.
KIEDY:
4 czerwca 2022
Sobota od 10 do 18 ( z przerwa od 13 do 14.30, obiad w własnym zakresie )
Kawa i herbata będą dostępne na miejscu
GDZIE:
Gabinet Core
Ul. 11 listopada 10/3
Bielsko-Biała 43-300
INWESTYCJA
Ilość miejsc ograniczona, gwarancją miejsca jest wpłata.
300 zł
REJESTRACJA:
Agnieszka Pastuszek: watahakobiet@gmail.com

Pokaż mniej