Please contact info@CoreEnergeticsPolska.com to obtain English  information about our Core Energetics workshops and presentations.
Most events are in the Polish language but we will note if workshops will be 
BILINGUAL (Polish/English translator)

Loading Events
  • This event has passed.

OSIĄGNIJ EMOCJONALNĄ, FIZYCZNĄ, MENTALNĄ I DUCHOWĄ RÓWNOWAGĘ🌀

Wszyscy pragniemy żyć pełnią życia, wszyscy szukamy przyjemności, a jednak często wstrzymujemy nasz naturalny potencjał do jej odczuwania.
Każdy z nas ma wszystko, czego potrzebuje, żeby być szczęśliwym, zdrowym, bogatym, wykonywać satysfakcjonującą pracę, żyć w relacji opartej na miłości i szacunku. Jedyną przeszkodą, jaka stoi pomiędzy tym, co mamy i realizacją drzemiącej w nas obietnicy tego, co możliwe jesteśmy my sami. Nasze przekonania, obawy, lęki, wątpliwości — brak wiary w siebie.
Niezależnie od tego, na jakim etapie życia się znajdujesz – nie jest za późno, żeby zmienić, to, co chcesz zmienić i dojść tam, gdzie zawsze chciałeś dojść. Możesz zacząć w każdym momencie, nawet, jeśli nie jesteś pewny jak ma wyglądać końcowy efekt. Wszystko, co jest potrzebne to PRAGNIENIE ZMIANY!

Wszyscy pragniemy przyjemności a jednocześnie tłumimy swój naturalny potencjał do jej odczuwania. Dlaczego się tak dzieje?

Rodzimy się wolni i spontaniczni. Niefortunnie nasze potrzeby i oczekiwania nigdy nie zostają zaspokojone w idealny sposób. Ponadto nasze naturalne reakcje niezadowolenia i buntu nie są akceptowane. Zakładamy, więc MASKĘ chroniącą nas przed nieprzyjemnymi sytuacjami, która jednocześnie skrywa nasze prawdziwe uczucia. Głęboko schowane NIE w stosunku do odczuwania naszych negatywnych uczuć powoduje, że jako dorośli prowadzimy życie pełne lęku, niepewności i smutku.

Tylko wtedy, kiedy świadomie odwrócimy ten proces, odważymy się zdjąć maskę i wyrazić głęboko ukryte, negatywne emocje, powrócimy do naszej spontanicznej, wolnej energii, która jest podstawą przyjemności i satysfakcji z życia.

Jeżeli:
✳Stale doświadczasz trudnych sytuacji;
✳Nie wiesz jak pracować z negatywnymi myślami i emocjami;
✳Żyjesz w ciągłym napięciu;
✳Czujesz przytłoczenie i potrzebujesz wziąć życie we własne ręce;
✳Chcesz gruntownej zmiany…
… ten warsztat jest dla Ciebie

W miłej atmosferze oraz bezpiecznej przestrzeni będziecie mogli pracować na głębokich poziomach swojej świadomości oraz wspierać się i uczyć od siebie nawzajem.

➡TERMIN:
5 i6 października 2019

➡MIEJSCE:
ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
Wrocław
http://www.rozwijalnia.pl/

➡Harmonogram:
sobota godz. 10-18
niedziela godz. 9-15

➡INWESTYCJA: 800 zł (w cenę wliczony jest obiad). Dla studentów Szkolenia Core Energetics 10% zniżki.

Gwarancją miejsca jest zaliczka w wysokości 400 zł wpłacona na konto: Alicja Konopko 40 1140 2004 0000 3302 7643 7080

➡ZAPISY:zapisz się

Na warsztat proponuję ubrać się w luźny, sportowy strój.

INFORMACJE:
Ewa Januszkiewicz
tel. 698 108 205
biotenaga@wp.pl