fbpx
Znajdź terapeutę CE 2020-04-07T15:05:24+00:00
Wszyscy opisani  poniżej terapeuci są studentami czwartego (ostatniego) roku Profesjonalnego Szkolenia Core Energetics i pracują z klientami będąc pod opieką i superwizją swoich nauczycieli oraz nowojorskich superwizorow. Są członkami Polskiego Stowarzyszenia Core Energetics, które jest aktywnym członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Core Energetics (www.iace.info)

 

tel. +48 698 108 205
email: biotenaga@wp.pl
strona www: www.pracowniaterapii.com
strona FB: Pracownia Terapii i Rozwoju Ewa Januszkiewicz – www.facebook.com/TREJeleniaGoraPsychoterapeuta, provider TRE.Szkolenia:

  • certyfikowane szkolenie metody TRE (2011-2012),
  • 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne z Analizy Bioenergetycznej (2011-2016),
  • Dietetyka wg TMC (2015-2016),
  • w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego metodą Core Energetics (3 rok).

Doświadczenie zawodowe – praktyka własna: sesje indywidualne, grupowe, warsztaty rozwojowe, wolontariat w szpitalu MSWiA Jelenia Góra (1 rok).

Na początku mojej ścieżki samorozwoju spotykałam się z moją Duszą, Umysłem i Emocjami. Zapominałam o Ciele, lekceważyłam jego sygnały. Przełomowym i inspirującym w moim życiu był moment, gdy odkryłam i doświadczyłam istotną rolę Ciała w odzyskiwaniu zdrowia, harmonii, odblokowywaniu napięć, uwalnianiu emocji.

Podczas moich pierwszych warsztatów pracy z Ciałem (Analiza Bioenergetyczna) poczułam szacunek do mądrości i do mechanizmów samoregulacji Ciała. Jednocześnie jednak przeżyłam pewnego rodzaju zawód, że tak mało osób jest świadomych potencjału, jaki posiada. Zdecydowałam się na kształcenie w tym kierunku, by nie tylko z pasją, ale również odpowiedzialnie i profesjonalnie pomagać ludziom żyć w harmonii ze swoim Ciałem i Duszą.

Tel. +48 531212221
email: joanna.sajko@gmail.com

Psycholog, certyfikowana terapeutka ustawień systemowych, certyfikowany coach (ACC ICF), członek ICF Global, trener, ekspert komunikacji międzypłciowej, wykładowca akademicki. Posiada certyfikat TRE Provider w zakresie uwalniania traumy, Specjalizuje się w pracy z ciałem, praktyce Ho’oponopono, jest uczestniczką 3 roku szkoły Core Energetics, bioenergetyki rozwiniętej przez Johna i Eve Pierrakos. Jest certyfikowaną absolwentką szkoły nowych ustawień systemowych (Hellinger Polska oraz Taunus-Institut für Stilles Familienstellen).

Posiada 15 letnie doświadczenie w zawodzie psychologa, trenera „miękkich kompetencji społecznych”, coacha i doradcy zawodowego. Jako terapeutka swoją praktykę opiera na pracy z Żywiołami wewnętrznymi i zewnętrznymi, rozwija ją poprzez integrację różnorodnych techniki i metod.

Jako coach i trener łączy metody rozwoju kompetencji osobistych z technikami pogłębiającymi docieranie do uśpionych zasobów klienta. Jest ekspertem zastosowania metody CORE w uruchamianiu potencjału zespołów w środowisku biznesowym. Realizowała projekty m. in. dla EDF Polska S.A, SAS Institute, Toyota, Nordea, Duni EFF Sp. z o. o., Roche Diagnosics, Inter Cars S.A., Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, ArcelorMittal Poland, Abbvie, Valeo, Sealed Air polska sp. z o.o. i wielu innych Miłośniczka tańca, żeglarstwa, jazdy na nartach, wycieczek górskich. Mama 16- letniego Cypriana i 7 letniej Ali.

tel. +48 511 868 112
email: anna.jura.bb@gmail.com
strona www: www.annajura.plPracuje z klientami indywidualnymi i z grupami.

Specjalizuje się w pracy z osobami poszukującymi większej satysfakcji w życiu, niezadowolonymi ze swojego wyglądu, chcącymi poprawić relacje ze sobą i z bliskimi, zmagającymi się z nadmiernym stresem, atakami niekontrolowanej złości, stanami lękowymi, obniżonym nastrojem, obniżoną motywacją do podejmowania codziennych czynności.

Ukończyłam Psychologię ze specjalizacją Psychologia Zdrowia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Posiadam tytuł Instruktora Akademii Terapii Ekspresyjnych i Technik Relaksacyjnych.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam pracując pod superwizją na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Ustrońskim Centrum Psychoterapii oraz na  oddziałach rehabilitacji kardiologicznej, neurologicznej, limfologicznej. Prowadziłam konsultacje psychologiczne, warsztaty z zakresu psychoedukacji, rozwoju poprzez ruch i inne techniki ekspresyjne oraz treningi relaksacyjne.

tel. +48 796 347 394

strona www: www.remedium-cr.pl

strona FB: RemediuM – Centrum Rozwoju – www.facebook.com/RemediuMCentrumRozwoju

Adres: RemediuM Centrum Rozwoju, ul. Obrońców Westerplatte 31/1 A, 80-706 Sopot

Ciało jest mapą, z której odczytujemy historię naszego życia” Magda K-T.

Jestem psychoterapeutą, trenerem i coachem. Po 15 latach pracy w korporacji postanowiłam zmienić swoje życie. Zaczęłam od pracy, skończyłam na sobie. Najpierw studiowałam coaching, potem TRE, aby w końcu dotrzeć do Core Energetics.

Obecnie wraz z mężem Ryszardem Tafel współtworzę sopockie Centrum Rozwoju RemediuM. Jako Coach pracuję z klientami w oparciu o dwie nowatorskie metody: MindSonar (narzędzie psychometryczne) oraz Tension Release Exercise (metoda uwalniająca stres i napięcie w ciele).

Na każdym etapie swojego rozwoju wiedziałam, że najważniejszy jest dla mnie człowiek, jego potencjał, historia, a przede wszystkim jego uczucia. Praca w Core Energetics pokazała mi, że wszystko, co „produkujemy” w głowie i „gromadzimy„ w sercu pokazuje nasze ciało.

Ciało nigdy nie kłamie… wyraża osobę, która ciało zamieszkuje…”

Core Energetics jest ewolucją psychoterapii. Jej źródło tkwi w Bioenergetyce, a jej ewolucja (rozwój) sięga do duchowości. Ważnym jej aspektem jest podejście, że każdy ma prawo do swojego wymiaru duchowości.

Pracując jako terapeuta sięgam po doświadczenia z całego mojego życia. Sięgam również po swoją duchowość, która dla mnie jest niczym innym jak intuicją i głosem z serca.

Moim mottem zawodowym jest założenie: uspokojenie umysłu, uzdrowienie serca jest tylko wtedy możliwe, kiedy uwolnimy nasze ciało.

tel. +48 691 483 691
email: biuro@jaluna-psychoterapia.pl
strona www: www.jaluna-psychoterapia.pl
strona FB: Jaluna – Psychoterapia – www.facebook.com/Jaluna-Psychoterapia-433860577353638
Skype: psychoterapeuta.zielonagora
Adres: ul. Bohaterów Westerplatte 9 gab. 128, Zielona Góra

Jestem psychoterapeutką, trenerką i konsultantką psychobiologii. Od kilkunastu lat prowadzę gabinet psychoterapeutyczny w centrum Zielonej Góry. Pracuję również online z ludźmi mieszkającymi poza granicami Polski.

Pomagam ludziom towarzysząc im w drodze do samopoznania i lepszego funkcjonowania w życiu. Spotykam się w gabinecie z osobami indywidualnie, z parami, rodzinami.

Organizuję grupy terapeutyczne i ćwiczeniowe na terenie Zielonej Góry oraz innych miast w Polsce.

Współpracowałam z poradniami zdrowia psychicznego, ośrodkami opiekuńczo-pielęgnacyjnymi i projektami unijnymi.

Pracuję wieloma metodami terapeutycznymi, które integruję w sobie i mojej pracy z klientami. Jedną z nich jest Gestalt, który należy do nurtu humanistyczno-egzystencjalnego. Zachwyca mnie metoda Core Energetics swoim całościowym postrzeganiem człowieka, jako przenikających się wzajemnie przestrzeni ciała, emocji, umysłu, wolnej woli i ducha. Jestem zafascynowana psychobiologią i ćwiczeniami TRE®.

Studia magisterskie ukończyłam na wydziale humanistycznym Uniwersytetu Wrocławskiego. Potrzebę rozwoju zaspakajałam kończąc studia podyplomowe z zakresu marketingu, zarządzania i badania osiągnięć. Kompetencje terapeuty i trenera zdobyłam w Krakowskim Instytucie Terapii Gestalt, który jest członkiem EAGT – European Association for Gestalt Therapy oraz Forge – International Federation of Gestalt Training Organization.

W latach 2011-2012 szkolił mnie David Berceli, twórca metody TRE® (Tension & Trauma Releasing Exercises) i zostałam jednym z pierwszych w Polsce certyfikowanym TRE® Providerem.

Certyfikat z zakresu psychobiologii zdobyłam uczestnicząc w pierwszej edycji Akademii Psychobiologii Vedica Marzanny Radziszewskiej-Konopka. Stale poszerzam mój warsztat pracy w tym obszarze.

Aktualnie swoje umiejętności terapeutyczne i trenerskie poszerzam w Szkole Core Energetics Polska www.coreenergeticspolska.com, która jest członkiem International Association Core Energetics (IACE).

Swoją pracę superwizuję u psychoterapeutek z Nowego Yorku, które trzy lata temu otworzyły Ośrodek Core Energetics w Polsce.

Bezustannie pracuję nad własnym rozwojem. Uczestniczę w specjalistycznych szkoleniach różnych orientacji psychoterapeutycznych. Badam aspekt wzajemnego ich przenikania, możliwość wykorzystywania tego, co w nich najlepsze w mojej pracy z ludźmi.

tel. +48 608 506 513
email: tkaczyk_anna@wp.pl
strona www: www.cialoinatura.pl
strona FB: Ciało i natura – www.facebook.com/cialoinatura

Dyplomowany psycholog. Entuzjastka podejścia psychosomatycznego i holistycznego, w którym ciało, emocje i umysł są ze sobą ściśle połączone. Od wielu lat pogłębia metody i techniki uzdrawiania emocjonalnego i fizycznego oraz rozwoju wewnętrznego potencjału. Szkoliła się w metodzie Recall healing/Biologia totalna u Gilberta Renaud i Gerarda Athiasa. Uczestniczyła w szkoleniu Somatic Experiencing Intro u Anne Janzen. Ukończyła szkolenie nauczycielskie w metodzie Respiracion Ovarica Alquimia Femenina, która pomaga kobietom uzdrowić i zintegrować żeńską i męską energię w sobie oraz powrócić do swojej kobiecej esencji. Szkoliła się u Sajeevy Hurtado z Kolumbii i Shaidy Very z Chile. Pasjonuje ją temat docierania do swojej energii życiowej i autentyczności, odkrywanie wewnętrznego potencjału i płynącego z niego kierunku. Nieustannie podąża ścieżką duszy i żyje w zgodzie z cyklicznością natury. Prowadzi w Poznaniu grupy rozwojowo-terapeutyczne dla kobiet.

tel. +48 791 927 957
email: stardance33@gmail.com
strona www: www.mateuszwiszniewski.eu www.terapiaprzezsztuke.pl
strona FB: https://www.facebook.com/Holistyczna-Praca-z-Ciałem-256365304927721/Mateusz specjalizuje się w pracy w następujących obszarach:

  • wspieranie w rozwijaniu świadomości ciała, uwalnianiu blokad energetycznych i rozwijaniu lepszego zrozumienia siebie i swojej struktury charakteru, jej potencjałów i ograniczeń,
  • wspieranie ludzi w radzeniu sobie ze skutkami stresu i wyczerpania w pracy,

Oprócz ćwiczeń Core Energetics proponuję także ćwiczenia jogi i czi kung, masaże:

  • wspieranie osób po doświadczeniu traumy
  • rozwijanie kreatywności i zdolności twórczych (od lat pracuje jako arteterapeuta)
  • wspieranie w leczeniu, metodami naturalnymi, chorób o podłożu psychosomatycznym: stłumione emocje, negatywne myśli, stres, traumy

Tel: +48 508118583

Email: smagalajolanta@gmail.com

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia CE

Psychoterapeuta CE w trakcie certyfikacji

Psychotraumatolog – I stopnia

Moje korzenie to biznes, ponad 20 lat pracowałam jako manager projektu. Doskonale znam problemy i dylematy tego środowiska, sama się z nimi zmagałam. Mam w pamięci wielu menadżerów, którzy do perfekcji opanowali wypieranie emocji w sytuacjach zawodowych, liderów, którzy z komunikacji interpersonalnej i radzenia sobie z emocjami zrobili największe wyzwanie. Jednak wyparte emocje zawsze wracają, i tu pojawia się pytanie: co zrobić z tymi emocjami? Może warto je obserwować, uznać, że mają prawo się w nas pojawiać, być świadomymi ich istnienia, nauczyć się zarządzać nimi, zanim one zaczną zarządzać nami.

Równolegle z pracą zawodową, podążałam drogą rozwoju osobistego. Nie ustawałam w poszukiwaniu metody, która uczy pomieszczania i wyrażania emocji, komunikacji w związkach, stawiania granic bez poczucia winy, rozpoznawania i zaspakajania potrzeb, odkrywania i wykorzystywania swoich zasobów, wszystko bowiem mamy w sobie, trzeba tylko być tego świadomym, chcieć to w sobie odszukać, uwolnić i korzystać. Taką metoda z całą pewnością jest CE- metoda, która pozwala osiągnąć dojrzałość emocjonalną, uczy przebaczenia i odrzucenia poczucia żalu i krzywdy, aby łatwiej i świadomiej żyć.

otwórz oczy- zobacz siebie

Kiedy znalazłam CE uznałam, że to jest najlepszy czas na studia psychoterapeutyczne. Wybierając pierwszy kierunek studiów kierowałam się rozumem, teraz posłuchałam głosu serca. Wybrałam życie pełne miłości i nie szukam jej na zewnątrz, tworzę miłość w sobie by się nią dzielić. Moja wiedza i doświadczenie życiowe są moim największym atutem, bo przecież w terapii ważne jest to, kim jest TA osoba, której powierzamy swoje sekrety, przeżycia, troski i traumy . Jestem wdzięczna tym wszystkim, którzy pojawili się na mojej drodze życia, dzięki którym odrobiłam najważniejsze lekcje w moim życiu i odkryłam siebie prawdziwą. Czuje sercem, że wybrałam właściwą profesję, albo raczej to ona mnie wybrała.

Moje motto: warto iść ścieżką duchową z gotowością do zmian, do rozwoju, do uwalniania tego co stare, bo dzięki temu możemy znaleźć coś lepszego.

Prywatnie – jestem mamą 21 Aleksandry, mieszkam w wiejskiej scenerii poza miastem, kocham ludzi, przestrzeń, dzikość natury i wolność . Kocham i szanuje środowisko naturalne, jestem wegetarianką, żyje w przyjaźni z ludźmi, roślinami i zwierzętami. Ważna jest dla mnie troska o cały dobrostan Ziemi. Lubię książki, niezależne kino, teatr, dalekie i bliskie podróże oraz wyprawy plenerowe z psem. Najchętniej słucham , szumu morza, śpiewu ptaków i ciszy, ale także jazzu i każdej muzyki, która powstała z pasji i miłości. Jednak najważniejsi są dla mnie ludzie, prawdziwi przyjaciele, którzy trwają przy mnie niezawodnie i niezmiennie.

Tel: +48 512 501 525

Email: m-smolen@wp.pl

Strona www: www.magdalenasmolen.pl

Strona FB: Gabinet Rozwoju i Terapii Magic Space Magdalena Smoleń – www.facebook.com/gabinetmagdalenasmolen

Uwielbiam kontakt z ludźmi, naturę, muzykę, ruch, sztuki walki!

W swojej praktyce terapeutycznej Magic Space oferuję sesje indywidualne i grupowe, na których pobudzisz i wzmocnisz swoją własną naturalną zdolność do rozwoju, uzdrowienia i integracji ciała, umysłu i ducha.

W Katedrze Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej w AGH pracuję jako badacz i nauczyciel.

Moje główne wykształcenie to:

Tel: +48 601 84 11 12

Email: rozwojownikwarsztaty@gmail.com

Strona FB: Rozwojownik – www.facebook.com/Rozwojownik-418833528545149

„Jakie są prawdziwe potrzeby dorosłego? Są nimi: wyrażanie siebie, wzrost, rozwój, osiąganie własnego duchowego potencjału i wszystko to, co z nich wynika. Oznacza to przyjemność, miłość, spełnienie, dobre relacje i znaczący wkład w wielki plan, w którym każdy ma swoje zadanie.” (fragment wykładu Pathwork nr 192)

Po wielu latach przepracowanych w ‚korporacji’ i po urodzeniu drugiego dziecka poczułam, że coraz trudniej mi godzić pracę zawodową z życiem rodzinnym. Wybrałam się na warsztaty pt. „Wspieram siebie w pracy” i zobaczyłam, że nie dam już rady i nie chcę dalej wspierać siebie w dotychczasowym stylu życia. Wyruszyłam w drogę na poszukiwanie siebie. Zaczęłam od udziału w warsztatach. Interesowało mnie prawie wszystko: ustawienia hellingerowskie, dietetyka według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i kuchnia 5 przemian, Recall Healing, porozumienie bez przemocy, a także warsztaty florystyczne. Praca z energią fascynuje mnie cały czas (dwupunkt, Reiki I i II stopnia), a nie tak dawno temu wzięłam udział w bardzo ciekawym warsztacie na temat kalendarza Majów i ćwiczę z Iceman’em. Zabrało mi jednak trochę czasu, zanim odważyłam się rozpocząć indywidualną psychoterapię; początkowo w nurcie psychoanalitycznym, a potem w analizie bioenergetycznej. W końcu natrafiłam na szkołę dla psychoterapeutów pracujących z ciałem Core Energetics. Początkowo miała to być dla mnie praca własna, jednak metoda ta tak mnie zafascynowała, że postanowiłam ukończyć całe czteroletnie szkolenie i dzielić się ze światem zdobytą wiedzą i doświadczeniem.

Aleksander Lowen napisał „Prawdziwym kryterium udanej terapii jest to, że zapoczątkowuje ona proces rozwoju, który pacjent może kontynuować bez pomocy terapeuty”. Moim pragnieniem jest towarzyszenie ludziom w procesie zmiany swojego życia na bardziej świadome i spełnione i wyposażenie ich w narzędzia, dzięki którym będą mogli samodzielnie radzić sobie z tym, co życie przynosi. Zapraszam na terapię indywidualną w nurcie Core Energetics oraz udział w grupach ćwiczeniowych.

Aktualnie jestem studentką czwartego roku w Szkole Core Energetics Polska, która jest członkiem International Association of Core Energetics (IACE). Pracuję pod superwizją. Ponadto jestem uczestnikiem szkolenia Psychotraumatologii Praktycznej prowadzonego przez Pomorskie Centrum Psychotraumatologii w Gdańsku we współpracy z Instytutem Psychologii Zintegrowanej w Monachium.

Tel: +48 505 583 007

Email: psychoterapia@klepadlo.pl

Strona www: klepadlo.pl

Strona FB: Cormeum Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji Mariola Klepadło – www.facebook.com/psychoterapia.cormeum

Jestem psychoterapeutką Core Energetics w trakcie certyfikacji i członkiem Polskiego Stowarzyszenia CE. Prowadzę grupy ćwiczeniowe i indywidualne spotkania psychoterapeutyczne. Moja praca jest pod stałą superwizją doświadczonych terapeutów z Nowego Jorku.

Jestem dyplomowanym pedagogiem. Od 15 lat pracuję z dziećmi i wspieram ich rodziców w komunikacji i wychowaniu. Uczestniczyłam w wielu warsztatach i szkoleniach dotyczących efektywnej komunikacji interpersonalnej, rozwiązywania konfliktów, mediacji, treningach interpersonalnych i komunikacji bez przemocy Marshalla Rosenberga.

Praca z dziećmi obudziła we mnie radość i energię mojego wewnętrznego dziecka i przywróciła moją pasję z dzieciństwa – śpiewanie. Od 15 lat zgłębiam tajniki śpiewu tradycyjnego z różnych stron Europy i nie tylko. W swojej pracy korzystam z mocy głosu, który ułatwia nam spotkanie z naszymi blokadami i pomaga rozluźnić napięcia, porusza nasze serca i umożliwia nam kontakt z głębią naszego jestestwa-duszą.

Uwielbiam śmiać się, tańczyć i spotykać z przyjaciółmi. Wierzę, że w każdym z nas drzemią zasoby pozwalające uzdrowić siebie. Czasem wystarcza nam pomoc oddanego przyjaciela, który nas wysłucha, a czasem potrzebne jest uważne i troskliwe spojrzenie terapeuty. Spotkanie w empatycznej, szczerej i akceptującej relacji pomaga rzucić inne światło na dotychczasowe trudności, a dzięki bliskości i poszanowaniu pozwala przywrócić harmonię w funkcjonowaniu.

Jeśli chcesz czuć więcej siły i przyjemności, odzyskać dziecięcą radość, mieć oparcie w sobie i w swoim ciele…

Zapraszam do kontaktu

Tel: +48 509 635 930

Email: taja.bronzel@gmail.com

Strona www: annabroncel.pl

Nazywam się Anna Broncel. Z wyksztacenia jestem psychologiem, oligofrenopedagogiem, psychoterapeutką. Pracę z ludźmi praktykuję od podstawówki – od wolontariatów, poprzez pracę w najróżniejszych organizacjach (m.in. ZHR) i ośrodkach, przedszkolach, oddziałach psychiatrycznych i innych… Niezmiennie i nieustannie zafascynowana człowiekiem … z pasją w drodze i ciągłym rozwoju … uwielbiam sięgać po różne narzędzia, w niektórych z nich szkolę się od kilkunastu lat – m.in. z zakresu terapii Gestalt, Ericsonowskiej, ustawień systemowych Hellingera, dramy, arteterapii, choreoterapii, TRE, Core Energetics… Szczególnie umiłowałam pracę zorientowaną na ciało, będącą zdumiewającym źródłem wiedzy na temat nas samych … integruję poziom fizyczny z emocjonalnym, mentalnym i duchowym.

Wierzę, że kluczem do uzdrowienia jest głęboka i autentyczna więź z własnym wnętrzem, drugim człowiekiem, przyrodą, a także tym co daleko wykracza poza możliwości naszego racjonalnego poznania. Pracuję z energią, którą widzę i czuję… Uważam, iż intuicja jest równie ważna co wiedza… Uwagę ogniskuję na zasobach i najwyższym potencjale … Kryzys oraz niechciany symptom traktuję jako szansę na rozwój. Wspieram się wiedzą z dziedziny fizyki kwantowej, medycyny chińskiej i Ajurwedy, masuję intuicyjnie oraz metodą PeLoHa, ćwiczę jogę i medytuję. Uwielbiam spędzać samotne noce w głębokim lesie bądź na górskich szczytach… Żyję bez mięsa i telewizora. Jednakowo mocno kocham sztukę i naukę … kulturę i naturę … jestem członkiem załogi w Akademii Głębokiej Ekologii … tańczę, śpiewam i maluję … projektuję wnętrza, meble i ubrania pod marką „GaMola” … stworzyłam „Moją Bajkę (Apartamenty dla PodRóżnych) oraz „CorCorde Przestrzeń Terapii i Rozwoju”, w której udzielam konsultacji, prowadzę terapię indywidualną i rodzinną oraz organizuję solo bądź w drużynie warsztaty rozwojowe i terapeutyczne. Pracuję również na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży. Regularnie superwizuję swoją pracę. Pracuję także poprzez skype. Jestem mamą trójki cudnych dzieciaków 🙂

… jeśli nie radzisz sobie z emocjami, cierpisz z powodu lęku i/lub obniżonego nastroju, doświadczasz dolegliwości psychosomatycznych, masz trudności ze snem, czujesz chroniczne zmęczenie, nie radzisz sobie z napięciem bądź stresem … Jesteś w momencie kryzysowym, budowanie bliskich relacji jest Ci trudne, masz niskie poczucie wartości, doświadczasz wypalenia zawodowego i braku motywacji do działania … Zmagasz się ze stratą, rozstaniem, jesteś w procesie żałoby… Zmagasz się z nałogami, chcesz lepiej zrozumieć siebie, swoje decyzje i mechanizmy działania, masz potrzebę rozwoju i poszerzania swojej świadomości, także cielesnej … Potrzebujesz wsparcia i obecności kogoś kto Cię wysłucha – zapraszam do kontaktu.

Anna Broncel