fbpx
Znajdź terapeutę CE 2021-10-12T17:01:38+00:00

CERTYFIKOWANI PSYCHOTERAPEUCI CORE ENERGETICS I TERAPEUCI W TRAKCIE CERTYFIKACJI

Przedstawiamy listę Certyfikowanych Psychoterapeutów (CPCE) oraz Terapeutów w trakcie certyfikacji. Wszystkie osoby pracują z klientami pod systematyczną superwizją. Są członkami Polskiego Stowarzyszenia Core Energetics, które jest aktywnym członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Core Energetics (www.iace.info)

Certyfikowany Psychoterapeuta Core Energetics

tel: +48 514 390 710

email: terapia@alakonopko.pl

Ala Konopko-Ulanecki M.A., CPCE. Dyrektor Instytutu Core Energetics Polska. Pedagog, psychoterapeuta, trener i superwizor w metodzie Core Energetics z ponad 25 letnim doświadczeniem. Szkolenie CE odbyła w Instytucie Core Energetics w Nowym Jorku, gdzie potem pracowała przez 12 lat jako trener i superwizor. Przez ponad 20 lat prowadziła praktykę prywatną w Nowym Jorku pracując z klientami indywidualnymi i grupami.
Ala jest też w kadrze nauczycielskiej instytutów Core Energetics w Grecji, Holandii i we Włoszech. Należy do Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Zorientowanej na Ciało (USABP).

Certyfikowany Psychoterapeuta Core Energetics

Tel: +48 509 635 930

Email: taja.bronzel@gmail.com

Strona www: annabroncel.pl

Nazywam się Anna Broncel. Z wyksztacenia jestem psychologiem, oligofrenopedagogiem, psychoterapeutką. Pracę z ludźmi praktykuję od podstawówki – od wolontariatów, poprzez pracę w najróżniejszych organizacjach (m.in. ZHR) i ośrodkach, przedszkolach, oddziałach psychiatrycznych i innych… Niezmiennie i nieustannie zafascynowana człowiekiem … z pasją w drodze i ciągłym rozwoju … uwielbiam sięgać po różne narzędzia, w niektórych z nich szkolę się od kilkunastu lat – m.in. z zakresu terapii Gestalt, Ericsonowskiej, ustawień systemowych Hellingera, dramy, arteterapii, choreoterapii, TRE, Core Energetics… Szczególnie umiłowałam pracę zorientowaną na ciało, będącą zdumiewającym źródłem wiedzy na temat nas samych … integruję poziom fizyczny z emocjonalnym, mentalnym i duchowym.

Wierzę, że kluczem do uzdrowienia jest głęboka i autentyczna więź z własnym wnętrzem, drugim człowiekiem, przyrodą, a także tym co daleko wykracza poza możliwości naszego racjonalnego poznania. Pracuję z energią, którą widzę i czuję… Uważam, iż intuicja jest równie ważna co wiedza… Uwagę ogniskuję na zasobach i najwyższym potencjale … Kryzys oraz niechciany symptom traktuję jako szansę na rozwój. Wspieram się wiedzą z dziedziny fizyki kwantowej, medycyny chińskiej i Ajurwedy, masuję intuicyjnie oraz metodą PeLoHa, ćwiczę jogę i medytuję. Uwielbiam spędzać samotne noce w głębokim lesie bądź na górskich szczytach… Żyję bez mięsa i telewizora. Jednakowo mocno kocham sztukę i naukę … kulturę i naturę … jestem członkiem załogi w Akademii Głębokiej Ekologii … tańczę, śpiewam i maluję … projektuję wnętrza, meble i ubrania pod marką „GaMola” … stworzyłam „Moją Bajkę (Apartamenty dla PodRóżnych) oraz „CorCorde Przestrzeń Terapii i Rozwoju”, w której udzielam konsultacji, prowadzę terapię indywidualną i rodzinną oraz organizuję solo bądź w drużynie warsztaty rozwojowe i terapeutyczne. Pracuję również na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży. Regularnie superwizuję swoją pracę. Pracuję także poprzez skype. Jestem mamą trójki cudnych dzieciaków 🙂

… jeśli nie radzisz sobie z emocjami, cierpisz z powodu lęku i/lub obniżonego nastroju, doświadczasz dolegliwości psychosomatycznych, masz trudności ze snem, czujesz chroniczne zmęczenie, nie radzisz sobie z napięciem bądź stresem … Jesteś w momencie kryzysowym, budowanie bliskich relacji jest Ci trudne, masz niskie poczucie wartości, doświadczasz wypalenia zawodowego i braku motywacji do działania … Zmagasz się ze stratą, rozstaniem, jesteś w procesie żałoby… Zmagasz się z nałogami, chcesz lepiej zrozumieć siebie, swoje decyzje i mechanizmy działania, masz potrzebę rozwoju i poszerzania swojej świadomości, także cielesnej … Potrzebujesz wsparcia i obecności kogoś kto Cię wysłucha – zapraszam do kontaktu.

Anna Broncel

Certyfikowany Psychoterapeuta Core Energetics

Tel: +48 500 855 552

Email: piotrgajdek@hotmail.com

O MNIE

Nazywam się Piotr Gajdek i z wykształcenia jestem psychologiem i psychoterapeutą.

Studia psychologiczne ukończyłem na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Wykształcenie psychoterapeutyczne zdobyłem w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie w nurcie humanistycznym Gestalt www.gestalt.edu.pl 

Jestem także psychoterapeutą pracującym z ciałem w nurcie Core Energetics, na ostatnim, czwartym roku certyfikacji.

W moim wieloletnim doświadczeniu zawodowym pracowałem w szpitalach psychiatrycznych oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego i Poradni Uzależnień w Warszawie. Moja praca obejmowała konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną oraz grupową osób dorosłych. Aktualnie pracuję w prywatnym gabinecie oraz w poradni w centrum Warszawy.

Jestem mężem wspaniałej kobiety i ojcem dwuletnich bliźniaczek.

Moje zainteresowania poza psychoterapią i rozwojem osobistym to sporty walki, bieganie, film. W wolnych chwilach najchętniej odpoczywam na łonie natury.

JAK PRACUJĘ

W mojej pracy zawodowej łączę nurt humanistyczny Gestalt z pracą z ciałem, czyli Core Energetics.

Jako psychoterapeuta wierzę, że każdy człowiek ma potencjał do zmiany swojego życia na lepsze i bycie szczęśliwym bez względu na to, w jakiej aktualnie znajduje się sytuacji życiowej i jakich obecnie doświadcza problemów.

Szczególnie wierzę w mądrość ciała, jego pamięć i uzdrawiającą moc jego zasobów.

W mojej pracy z drugą osobą zwracam uwagę na myśli, emocje a także związane z tym procesy cielesne i energetyczne. Za zgodą i biorąc pod uwagę gotowość osoby, wykorzystuję ćwiczenia bioenergetyczne, również przy użyciu narzędzi bioenergetycznych.

W gabinecie staram się stworzyć atmosferę bezpieczeństwa, zrozumienia i akceptacji. Takie warunki umożliwiają rozwój osobisty, pracę nad problemami i zmianę ku zdrowiu.

Moją pracę terapeutyczną superwizuję u profesjonalnych superwizorów z Polski oraz ze Stanów Zjednoczonych.

Certyfikowany Psychoterapeuta Core Energetics

tel. +48 698 108 205
email: biotenaga@wp.pl
strona www: www.pracowniaterapii.com
strona FB: Pracownia Terapii i Rozwoju Ewa Januszkiewicz – www.facebook.com/TREJeleniaGora

Psychoterapeuta, provider TRE, asystentka w szkoleniu Core Energetics

Szkolenia:

  • certyfikowane szkolenie metody TRE (2011-2012),
  • 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne z Analizy Bioenergetycznej (2011-2015),
  • Dietetyka wg TMC (2015-2016),
  • Certyfikowany Psychoterapeuta Core Energetics

Doświadczenie zawodowe – praktyka własna: sesje indywidualne, grupowe, warsztaty rozwojowe, wolontariat w szpitalu MSWiA Jelenia Góra (1 rok).

Na początku mojej ścieżki samorozwoju spotykałam się z moją Duszą, Umysłem i Emocjami. Zapominałam o Ciele, lekceważyłam jego sygnały. Przełomowym i inspirującym w moim życiu był moment, gdy odkryłam i doświadczyłam istotną rolę Ciała w odzyskiwaniu zdrowia, harmonii, odblokowywaniu napięć, uwalnianiu emocji.

Podczas moich pierwszych warsztatów pracy z Ciałem (Analiza Bioenergetyczna) poczułam szacunek do mądrości i do mechanizmów samoregulacji Ciała. Jednocześnie jednak przeżyłam pewnego rodzaju zawód, że tak mało osób jest świadomych potencjału, jaki posiada. Zdecydowałam się na kształcenie w tym kierunku, by nie tylko z pasją, ale również odpowiedzialnie i profesjonalnie pomagać ludziom żyć w harmonii ze swoim Ciałem i Duszą.

W pracy z klientem kładę nacisk na samopoznanie, na wzmocnienie swojego CORE i przejawienie swoich jakości w świecie – „Terapia jest stworzona, żeby uwolnić wrodzoną mądrość i piękno duszy”  John C. Pierrakos

Szczególnie cenię sobie pracę z kobietami, realizuję się w odkrywaniu i przywracaniu kobietom ich godności, siły i należnego im miejsca w rodzinie, społeczeństwie i świecie. Wspieram Je w rozpoznawaniu i zaspakajaniu ich własnych potrzeb, odkrywaniu i ożywieniu ich własnego potencjału, kreatywności i sprawczości, kreowania silnego poczucia  własnej  wartości. Inspiruję do odważnej kreacji swojego życia,  komunikacji w relacjach i stawiania  granic.

Prywatnie jestem matką dwójki dorosłych już dzieci, mieszkam poza miastem. To co karmi moją Duszę to muzyka (szczególnie ta na żywo), szum fal (najlepiej morza, oceanu), pobyt w świątyniach (zwłaszcza pustych, w ciszy), kontakt ze zwierzętami oraz wszelkiego rodzaju zachwyty i wzruszenia (z różnych powodów). Uwielbiam podróże, kwiaty, kawę i długie sukienki.

Terapeuta Core Energetics w trakcie certyfikacji

tel. +48 511 868 112
email: anna.jura.bb@gmail.com
strona www: www.annajura.plPracuje z klientami indywidualnymi i z grupami.

Specjalizuje się w pracy z osobami poszukującymi większej satysfakcji w życiu, niezadowolonymi ze swojego wyglądu, chcącymi poprawić relacje ze sobą i z bliskimi, zmagającymi się z nadmiernym stresem, atakami niekontrolowanej złości, stanami lękowymi, obniżonym nastrojem, obniżoną motywacją do podejmowania codziennych czynności.

Ukończyłam Psychologię ze specjalizacją Psychologia Zdrowia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Posiadam tytuł Instruktora Akademii Terapii Ekspresyjnych i Technik Relaksacyjnych.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam pracując pod superwizją na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Ustrońskim Centrum Psychoterapii oraz na  oddziałach rehabilitacji kardiologicznej, neurologicznej, limfologicznej. Prowadziłam konsultacje psychologiczne, warsztaty z zakresu psychoedukacji, rozwoju poprzez ruch i inne techniki ekspresyjne oraz treningi relaksacyjne.

Terapeuta Core Energetics w trakcie certyfikacji

Tel: +48 505 583 007

Email: psychoterapia@klepadlo.pl

Strona www: klepadlo.pl

Strona FB: Cormeum Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji Mariola Klepadło – www.facebook.com/psychoterapia.cormeum

Jestem psychoterapeutką Core Energetics w trakcie certyfikacji i członkiem Polskiego Stowarzyszenia CE. Prowadzę grupy ćwiczeniowe i indywidualne spotkania psychoterapeutyczne. Moja praca jest pod stałą superwizją doświadczonych terapeutów z Nowego Jorku.

Jestem dyplomowanym pedagogiem. Od 15 lat pracuję z dziećmi i wspieram ich rodziców w komunikacji i wychowaniu. Uczestniczyłam w wielu warsztatach i szkoleniach dotyczących efektywnej komunikacji interpersonalnej, rozwiązywania konfliktów, mediacji, treningach interpersonalnych i komunikacji bez przemocy Marshalla Rosenberga.

Praca z dziećmi obudziła we mnie radość i energię mojego wewnętrznego dziecka i przywróciła moją pasję z dzieciństwa – śpiewanie. Od 15 lat zgłębiam tajniki śpiewu tradycyjnego z różnych stron Europy i nie tylko. W swojej pracy korzystam z mocy głosu, który ułatwia nam spotkanie z naszymi blokadami i pomaga rozluźnić napięcia, porusza nasze serca i umożliwia nam kontakt z głębią naszego jestestwa-duszą.

Uwielbiam śmiać się, tańczyć i spotykać z przyjaciółmi. Wierzę, że w każdym z nas drzemią zasoby pozwalające uzdrowić siebie. Czasem wystarcza nam pomoc oddanego przyjaciela, który nas wysłucha, a czasem potrzebne jest uważne i troskliwe spojrzenie terapeuty. Spotkanie w empatycznej, szczerej i akceptującej relacji pomaga rzucić inne światło na dotychczasowe trudności, a dzięki bliskości i poszanowaniu pozwala przywrócić harmonię w funkcjonowaniu.

Jeśli chcesz czuć więcej siły i przyjemności, odzyskać dziecięcą radość, mieć oparcie w sobie i w swoim ciele…

Zapraszam do kontaktu

Certyfikowany Psychoterapeuta Core Energetics

Kontakt: senspsycholog@gmail.com

Strona FB: www.facebook.com/senspsycholog

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Pracuję w nurcie integratywnym, łączę i dobieram narzędzia psychoterapii do potrzeb osoby, z którą się spotykam. Specjalizuję się w podejściu somatycznym, czyli uwzględniającym ciało i umysł, a także w psychosomatycznej pracy z głosem. Patrzę na człowieka holistycznie i staram się dostrzegać indywidualny potencjał każdej osoby.

W czym się specjalizuję?
Obszary, w których moja praca szczególnie łączy się z pasją to: psychosomatyka, zaburzenia ekspresji i odczuwania emocji, praca z traumą (uwzględniając ciało), praca z relacją, żałobą, rozstaniem.

Kogo zapraszam?
Jeżeli doświadczasz objawów psychosomatycznych – czujesz, że ciało chce ci coś powiedzieć lub twoje fizyczne dolegliwości wskazują na podłoże psychologiczne – zapraszam Cię do kontaktu ze mną.
W mojej praktyce spotykam osoby, które doświadczają fizjologicznych objawów stresu jak trzęsienie się, jąkanie i ściśnięty głos, których ciało ‘szaleje’ w sytuacjach które są z zewnątrz obiektywnie niegroźne, które doświadczają zacisku i napięcia w ciele, poczucia separacji od własnego ciała i wszelkiego rodzaju reakcji fizycznych na sytuacje społeczne. Zapraszam także osoby po przeżytych traumach, w tym fizycznych.

Oferuję wsparcie psychologiczne dla dorosłych i młodzieży. Pracuję w języku polskim i angielskim. Obecnie, oprócz psychoterapii indywidualnej, prowadzę regularną grupę wsparcia dla pielęgniarek i pracowników medycznych w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Pielęgniarki Cyfrowe, a tekże webinary wspierające zdrowie psychiczne w czasie kryzysu.

Z jakich narzędzi psychoterapii korzystam?
Jestem absolwentką psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Ukończyłam 4-letnie profesjonalne szkolenie psychoterapii somatycznej Core Energetics (metody bratniej do Analizy Bioenergetycznej Alexandra Lowena) i jestem dyplomowanym psychoterapeutą Core Energetics.
Aby móc korzystać z różnorodnych i skutecznych metod pracy, uczestniczyłam w profesjonalnych szkoleniach z zakresu: Mindfulness, Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), Psychologii Zorientowanej na Proces (ProcessWork), coachingu, profilaktyki oraz leczenia depresji w ujęciu poznawczo-behawioralnym, pracy z osobami przeżywającymi żałobę.
Obok praktyki psychoterapeutycznej od 12 lat działam aktywnie w obszarze psychoedukacji: prowadzę otwarte warsztaty rozwojowe oraz szkolenia z zakresu angażowania ciała i głosu w proces psychoterapeutyczny (np. podczas konferencji “Cielesne Korzenie Psychiki. O pracy z ciałem w psychoterapii” na Uniwersytecie Wrocławskim).

Jakimi standardami się kieruję?
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Przestrzegam zasad Kodeksu Etycznego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Kodeksu Etycznego IACE (Międzynarodowego Stowarzyszenia Core Energetics). Doskonalenie moich umiejętności jest dla mnie bardzo ważne, dlatego regularnie biorę udział w szkoleniach i warsztatach w celu pogłębienia mojej wiedzy.

Zapraszam do kontaktu!

Certyfikowany Psychoterapeuta Core Energetics

tel. +48 796 347 394

strona www: www.remedium-cr.pl

strona FB: RemediuM – Centrum Rozwoju – www.facebook.com/RemediuMCentrumRozwoju

Adres: RemediuM Centrum Rozwoju, ul. Obrońców Westerplatte 31/1 A, 80-706 Sopot

Ciało jest mapą, z której odczytujemy historię naszego życia” Magda K-T.

Jestem psychoterapeutą, trenerem i coachem. Po 15 latach pracy w korporacji postanowiłam zmienić swoje życie. Zaczęłam od pracy, skończyłam na sobie. Najpierw studiowałam coaching, potem TRE, aby w końcu dotrzeć do Core Energetics.

Obecnie wraz z mężem Ryszardem Tafel współtworzę sopockie Centrum Rozwoju RemediuM. Jako Coach pracuję z klientami w oparciu o dwie nowatorskie metody: MindSonar (narzędzie psychometryczne) oraz Tension Release Exercise (metoda uwalniająca stres i napięcie w ciele).

Na każdym etapie swojego rozwoju wiedziałam, że najważniejszy jest dla mnie człowiek, jego potencjał, historia, a przede wszystkim jego uczucia. Praca w Core Energetics pokazała mi, że wszystko, co „produkujemy” w głowie i „gromadzimy„ w sercu pokazuje nasze ciało.

Ciało nigdy nie kłamie… wyraża osobę, która ciało zamieszkuje…”

Core Energetics jest ewolucją psychoterapii. Jej źródło tkwi w Bioenergetyce, a jej ewolucja (rozwój) sięga do duchowości. Ważnym jej aspektem jest podejście, że każdy ma prawo do swojego wymiaru duchowości.

Pracując jako terapeuta sięgam po doświadczenia z całego mojego życia. Sięgam również po swoją duchowość, która dla mnie jest niczym innym jak intuicją i głosem z serca.

Moim mottem zawodowym jest założenie: uspokojenie umysłu, uzdrowienie serca jest tylko wtedy możliwe, kiedy uwolnimy nasze ciało.

Terapeuta Core Energetics w trakcie certyfikacji

Tel: +48 601 84 11 12

Email:  beatakwiat.100@gmail.com

Strona FB: Centrum Terapii Życia

“Jakie są prawdziwe potrzeby dorosłego? Są nimi: wyrażanie siebie, wzrost, rozwój, osiąganie własnego duchowego potencjału i wszystko to, co z nich wynika. Oznacza to przyjemność, miłość, spełnienie, dobre relacje i znaczący wkład w wielki plan, w którym każdy ma swoje zadanie.”
(fragment wykładu Pathwork nr 192)

Po wielu latach przepracowanych w ‚korporacji’ i po urodzeniu drugiego dziecka poczułam, że coraz trudniej mi godzić pracę zawodową z życiem rodzinnym. Wybrałam się na warsztaty pt. „Wspieram siebie w pracy” i zobaczyłam, że nie dam już rady i nie chcę dalej wspierać siebie w dotychczasowym stylu życia. Wyruszyłam w drogę na poszukiwanie siebie. Zaczęłam od udziału w warsztatach. Interesowało mnie prawie wszystko: ustawienia hellingerowskie, dietetyka według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i kuchnia 5 przemian, Recall Healing, porozumienie bez przemocy, metoda Wim’a Hoff’a, a także warsztaty florystyczne. Praca z energią fascynuje mnie cały czas (dwupunkt, Reiki I i II stopnia). Zabrało mi jednak trochę czasu, zanim odważyłam się rozpocząć indywidualną psychoterapię; początkowo w nurcie psychodynamicznym, a potem w analizie bioenergetycznej. W końcu natrafiłam na szkołę dla psychoterapeutów pracujących z ciałem Core Energetics. Początkowo miała to być dla mnie praca własna, jednak metoda ta tak mnie zafascynowała, że postanowiłam ukończyć całe czteroletnie szkolenie i dzielić się ze światem zdobytą wiedzą i doświadczeniem.

Aleksander Lowen napisał „Prawdziwym kryterium udanej terapii jest to, że zapoczątkowuje ona proces rozwoju, który pacjent może kontynuować bez pomocy terapeuty”. Jestem wdzięczna, że mogę towarzyszyć ludziom, którzy do mnie przychodzą w tym procesie, obserwować, jak stają się silniejsi i otwierają swoje serca, jak zaczynają dostrzegać swoje piękno i moc…

Jestem dyplomowanym psychoterapeutą Core Energetics w trakcie certyfikacji. Pracuję pod superwizją. Ponadto jestem uczestnikiem szkolenia Psychotraumatologii Praktycznej i podążam dalej ścieżką rozwoju osobistego i zawodowego biorąc udział w kolejnych ciekawych warsztatach i szkoleniach. Zapraszam osoby dorosłe na terapię indywidualną w nurcie Core Energetics, udział w grupach ćwiczeniowych, warsztaty oraz inne zajęcia, które organizuję w moim Centrum Terapii Życia w Gdańsku.

Certyfikowany Psychoterapeuta Core Energetics

tel. +48 691 483 691
email: biuro@jaluna-psychoterapia.pl
strona www: www.jaluna-psychoterapia.pl
strona FB: Jaluna – Psychoterapia – www.facebook.com/Jaluna-Psychoterapia-433860577353638
Skype: psychoterapeuta.zielonagora
Adres: ul. Bohaterów Westerplatte 9 gab. 128, Zielona Góra

Jestem psychoterapeutką, trenerką i konsultantką psychobiologii. Od kilkunastu lat prowadzę gabinet psychoterapeutyczny w centrum Zielonej Góry. Pracuję również online z ludźmi mieszkającymi poza granicami Polski.

Pomagam ludziom towarzysząc im w drodze do samopoznania i lepszego funkcjonowania w życiu. Spotykam się w gabinecie z osobami indywidualnie, z parami, rodzinami.

Organizuję grupy terapeutyczne i ćwiczeniowe na terenie Zielonej Góry oraz innych miast w Polsce.

Współpracowałam z poradniami zdrowia psychicznego, ośrodkami opiekuńczo-pielęgnacyjnymi i projektami unijnymi.

Pracuję wieloma metodami terapeutycznymi, które integruję w sobie i mojej pracy z klientami. Jedną z nich jest Gestalt, który należy do nurtu humanistyczno-egzystencjalnego. Zachwyca mnie metoda Core Energetics swoim całościowym postrzeganiem człowieka, jako przenikających się wzajemnie przestrzeni ciała, emocji, umysłu, wolnej woli i ducha. Jestem zafascynowana psychobiologią i ćwiczeniami TRE®.

Studia magisterskie ukończyłam na wydziale humanistycznym Uniwersytetu Wrocławskiego. Potrzebę rozwoju zaspakajałam kończąc studia podyplomowe z zakresu marketingu, zarządzania i badania osiągnięć. Kompetencje terapeuty i trenera zdobyłam w Krakowskim Instytucie Terapii Gestalt, który jest członkiem EAGT – European Association for Gestalt Therapy oraz Forge – International Federation of Gestalt Training Organization.

W latach 2011-2012 szkolił mnie David Berceli, twórca metody TRE® (Tension & Trauma Releasing Exercises) i zostałam jednym z pierwszych w Polsce certyfikowanym TRE® Providerem.

Certyfikat z zakresu psychobiologii zdobyłam uczestnicząc w pierwszej edycji Akademii Psychobiologii Vedica Marzanny Radziszewskiej-Konopka. Stale poszerzam mój warsztat pracy w tym obszarze.

Aktualnie swoje umiejętności terapeutyczne i trenerskie poszerzam w Szkole Core Energetics Polska www.coreenergeticspolska.com, która jest członkiem International Association Core Energetics (IACE).

Swoją pracę superwizuję u psychoterapeutek z Nowego Yorku, które trzy lata temu otworzyły Ośrodek Core Energetics w Polsce.

Bezustannie pracuję nad własnym rozwojem. Uczestniczę w specjalistycznych szkoleniach różnych orientacji psychoterapeutycznych. Badam aspekt wzajemnego ich przenikania, możliwość wykorzystywania tego, co w nich najlepsze w mojej pracy z ludźmi.

Certyfikowany Psychoterapeuta Core Energetics

Tel. +48 531212221
email: joanna.sajko@gmail.com

Psycholog, certyfikowana terapeutka ustawień systemowych, certyfikowany coach (ACC ICF), członek ICF Global, trener, ekspert komunikacji międzypłciowej, wykładowca akademicki. Posiada certyfikat TRE Provider w zakresie uwalniania traumy, Specjalizuje się w pracy z ciałem, praktyce Ho’oponopono, jest uczestniczką 3 roku szkoły Core Energetics, bioenergetyki rozwiniętej przez Johna i Eve Pierrakos. Jest certyfikowaną absolwentką szkoły nowych ustawień systemowych (Hellinger Polska oraz Taunus-Institut für Stilles Familienstellen).

Posiada 15 letnie doświadczenie w zawodzie psychologa, trenera „miękkich kompetencji społecznych”, coacha i doradcy zawodowego. Jako terapeutka swoją praktykę opiera na pracy z Żywiołami wewnętrznymi i zewnętrznymi, rozwija ją poprzez integrację różnorodnych techniki i metod.

Jako coach i trener łączy metody rozwoju kompetencji osobistych z technikami pogłębiającymi docieranie do uśpionych zasobów klienta. Jest ekspertem zastosowania metody CORE w uruchamianiu potencjału zespołów w środowisku biznesowym. Realizowała projekty m. in. dla EDF Polska S.A, SAS Institute, Toyota, Nordea, Duni EFF Sp. z o. o., Roche Diagnosics, Inter Cars S.A., Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, ArcelorMittal Poland, Abbvie, Valeo, Sealed Air polska sp. z o.o. i wielu innych Miłośniczka tańca, żeglarstwa, jazdy na nartach, wycieczek górskich. Mama 16- letniego Cypriana i 7 letniej Ali.

STUDENCI INSTYTUTU CORE ENERGETICS POLSKA

Polecamy także sesje terapeutyczne z Studentami 3 roku Profesjonalnego Szkolenia, którzy pracują z klientami pod opieką i superwizją swoich nauczycieli i nowojorskich superwizorów.
Małgorzata Sobczak

Tel.: 660 367 387
E-mail: esterka04@tlen.pl
www: core.radom.pl

Nazywam się Małgorzata Sobczak. Z wykształcenia jestem psychologiem, psychoterapeutą. Pracuję z ludźmi już od 19 lat.

Stosuję różne metody psychoterapeutyczne, które łączę w sobie w mojej pracy z klientami. Jedną z nich jest psychoterapia psychodynamiczna, która pozwala uświadomić  sobie niszczące schematy myślowe i emocjonalne powielane z pokolenia na pokolenie.

Od października 2018r. uczestniczę w 4-letnim szkoleniu Core Energetics Polska. Metoda ta postrzega człowieka jako całość, jedność  ciała, emocji, umysłu, duchowości.

Poprzez TRE mam przyjemność towarzyszenia innym w pogłębianiu ich kontaktu ze sobą, swoimi uczuciami i ze swoim ciałem. Ta niewinna metoda pozwala pracować z człowiekiem, w kierunku odzyskiwania jego równowagi, spokoju, odporności, siły, potencjału.

Prywatnie pasjonuje mnie świat przyrody, podróże, taniec i śpiew. Zapraszam do współpracy.

Małgorzata Sobczak

Tel. +48 574 444 035
email: natalia.yin@pm.me

Psychoterapeutka pracująca w nurcie psychoterapii somatycznej Core Energetics (w trakcie szkolenia), doświadczona facylitatorka pracy z oddechem metodą BBTR®, nauczycielka yin jogi.

“Pracą z ciałem zajmuję się od ponad dziesięciu lat. Fascynują mnie powiązania między ciałem, emocjami a świadomością; łatwość, z jaką można nawiązać kontakt ze swoimi emocjami, jeżeli się w tę relację zaangażuje również ciało, a nie wyłącznie umysł.

Wiem również jak potężnym narzędziem w procesie samoregulacji jest oddech. Ukończyłam 2-letni trening certyfikacyjny metodą uwalniania napięć przez oddech BBTR® (Biodynamic Breath & Trauma Release). W następnych latach kilkukrotnie uczestniczyłam w tych treningach w roli asystentki. W Krakowie prowadzę od lat grupy i spotkania indywidualne pracy z oddechem metodą BBTR®.

W 2018 roku rozpoczęłam 4-letnią szkołę psychoterapeutyczną w nurcie psychoterapii somatycznej, metodą Core Energetics.

Osoby, z którymi pracuję, wspieram w nawiązywaniu autentycznego kontaktu z sobą samym, z prawdą swoich uczuć w danej chwili. Jestem przekonana, że zbudowanie tej autentyczności jest kluczem – do swojej żywotności, umiejętności nawiązywania głębokich relacji, do osobistych zasobów, po które można sięgać w trudnych momentach.”