Please contact info@CoreEnergeticsPolska.com to obtain English  information about our Core Energetics workshops and presentations.
Most events are in the Polish language but we will note if workshops will be 
BILINGUAL (Polish/English translator)

Loading Events
  • This event has passed.
GŁĘBOKA WIĘŹ ZE SOBĄ SAMYM I W TWOIM ZWIĄZKU
Wszyscy rozpoczynamy nasze relacje z myślą o głębokiej więzi z partnerem. Chcemy być zauważani i kochani. Pragniemy również być docenieni i akceptowani przez naszego partnera. Prawdziwa potrzeba głębokiej relacji jest często mieszana z fałszywymi potrzebami, co prowadzi do stawiania partnerowi żądań.
Tego typu fałszywe potrzeby zakorzenione są w naszym dzieciństwie i częstokroć nie jesteśmy ich świadomi.
Często też tworzymy w relacjach nieświadome kontrakty, gdzie oczekujemy czegoś w zamian za otwarcie się i pokazanie wrażliwości. Im bardziej się otwieramy, tym mocniej potrzebujemy poczucia, że ktoś się o nas troszczy.
Często partner nie spełnia naszych oczekiwań, co prowadzi do wewnętrznej frustracji. Reagujemy wtedy zdenerwowaniem, krytyką, obwinianiem, krzykiem, oburzaniem się i wycofaniem.
Jest bardzo ważne, żeby odróżnić dojrzałe (prawdziwe) potrzeby od niedojrzałych (fałszywych). Niedojrzałe potrzeby to te, które nie zostały zaspokojone w dzieciństwie i z czasem przeistoczyły się w oczekiwania i pretensje.
Na tych warsztatach oferujemy wiele różnych ćwiczeń bazujących na pracy z ciałem i energią, które przybliżą Wam ten temat. Naszym celem jest pomóc Wam w rozróżnieniu potrzeb prawdziwych od fałszywych i poszukiwaniu nowych możliwości. Stworzenie wyraźnych granic i wzięcie odpowiedzialności, które jest niezbędne dla osiągnięcia  samospełnienia, co z kolei prowadzi do głębszej więzi w relacji.
HARMONOGRAM: 
warsztat jest 2,5 dniowy:
piątek: 19-21:30
sobota : 10:00-13:00/15:00-18:00
niedziela: 10:00-13:00/14:30-17:30
PROWADZĄCY :
ANNA THIMMERMANS – prowadzi prywatną praktykę od ponad 30 lat. Jest certyfikowanym terapeutą w nurcie Analizy Bioenergetycznej oraz  Core Energetics. Ukończyła studia podyplomowe w Nowym Yorku. Jest dyrektorem Holenderskiego Instytutu Core EneUrgetics (NICE) .
CEES VAN LOON  – przez długi czas pracował jako menadżer i konsultant. Zmienił zawód 7 lat temu , po ukończeniu szkolenia Core Energetics w Nowym Jorku. Wykłada w Holenderksim Instytucie Core Energetics
INFO & ZAPISY:
Z przyczyn niezależnych warsztat został odwołany. W przypadku zainteresowania tematyką prosimy o kontakt.